Jak stáhnout a nainstalovat iOS 9 na kompatibilní iPhone, iPad nebo iPod touch

Nejnovější verze operačního systému od společnosti Apple, iOS 9, byla právě vydána. Tento systém se zaměřuje více na výkon než na atraktivní nové rozhraní, stejně jako nová edice OS X El Capitan. Co iOS 9 především znamená, není tolik nových funkcí, i když jich je stále dost, ale spíše rychlost, optimalizace a stabilitu. Nezapomeňme, že Apple udělal v iOS dvě edice předtím velké změny, úplně předělal rozhraní a pak v iOS 8 přidal spoustu funkcí.

Jak stáhnout iOS 9

Nejprve se ujistěte, že máte kompatibilní zařízení. iOS 9 je kompatibilní s iPhone 4s a novějšími, iPad 2 a novějšími, iPad mini a novějšími a iPod touch 5. generace a novější. Pokud máte kompatibilní zařízení, můžete stáhnout iOS 9 přímo z vašeho zařízení. Otevřete Nastavení a klepněte na Obecné. Poté klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se vám možnost Stáhnout a nainstalovat. Klepněte na tlačítko a iOS 9 se stáhne a nainstaluje.

Chcete-li stáhnout a nainstalovat iOS 9 na kompatibilní iPhone, iPad nebo iPod touch, postupujte podle následujících kroků:

  • Připojte svůj zařízení k počítači s aktuální verzí iTunes.
  • Vyberte své zařízení v iTunes.
  • Klikněte na tlačítko Aktualizovat nebo Obnovit.
  • Klikněte na tlačítko Stáhnout a nainstalovat.
  • Klikněte na tlačítko Souhlasit s podmínkami.
  • Počkejte, až se stáhne a nainstaluje iOS 9.

Pro více informací o stahování a instalaci iOS 9 navštivte facebook otevřen v safari nebo se podívejte na je iphone 13 pro max stejnou velikost jako 12 pro max .

Jak nainstalovat iOS 9

Po stažení iOS 9 se zařízení automaticky restartuje a začne instalovat. Proces instalace může trvat několik minut. Po dokončení instalace se zařízení znovu restartuje a můžete začít používat iOS 9. Pokud se vám zobrazí výzva k přihlášení do iCloud nebo Apple ID, přihlaste se a dokončete nastavení. Poté můžete začít používat iOS 9.FAQ

  • Je iOS 9 kompatibilní se všemi zařízeními? Ne, iOS 9 je kompatibilní pouze s iPhone 4s a novějšími, iPad 2 a novějšími, iPad mini a novějšími a iPod touch 5. generace a novějšími.
  • Jak mohu zjistit, zda je pro mé zařízení k dispozici aktualizace iOS 9? Otevřete Nastavení a klepněte na Obecné. Poté klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se vám možnost Stáhnout a nainstalovat.
  • Je nutné se přihlásit do iCloud nebo Apple ID, abych mohl používat iOS 9? Ne, není to nutné. Můžete používat iOS 9 bez přihlášení do iCloud nebo Apple ID.

iOS 9 je nejnovější verze operačního systému od společnosti Apple. Tento článek vám ukázal,. Pokud máte kompatibilní zařízení, můžete stáhnout iOS 9 přímo z vašeho zařízení. Poté můžete začít používat iOS 9. Pokud máte další otázky týkající se iOS 9, neváhejte se obrátit na Podpora Apple nebo Apple stránky .