Jak FaceTime s uživateli Androidu z iPhone

Už jste někdy chtěli FaceTime s vašimi přáteli z Androidu? Nyní můžete! Apple nedávno uvolnil novou aplikaci, která umožňuje FaceTime s uživateli Androidu z iPhone. Tento článek vám ukáže, jak to udělat.

Jak se připojit k FaceTime s uživateli Androidu

Nejprve si musíte stáhnout aplikaci FaceTime pro Android. Aplikace je k dispozici ve všech obchodech s aplikacemi, jako je Google Play nebo Amazon App Store. Po stažení aplikace se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID. Poté můžete začít FaceTime s uživateli Androidu.

FaceTime je aplikace pro videohovory, kterou mohou uživatelé iPhone a iPadu používat k hovorům s ostatními uživateli Apple. Bohužel, uživatelé Androidu nemohou používat FaceTime. Nicméně, existuje několik způsobů, jak mohou uživatelé Androidu komunikovat s uživateli iPhone. Například, mohou použít aplikace jako Skype, WhatsApp nebo Google Duo. Také mohou použít služby jako Galaxy Buds 2 Pro vs Galaxy Buds 2 nebo iPhone 11 'Mini pro připojení k uživatelům iPhone.

Jak FaceTime s uživateli Androidu

Po přihlášení do aplikace FaceTime můžete začít FaceTime s uživateli Androidu. Chcete-li to udělat, musíte nejprve vyhledat uživatele Androidu, kterého chcete FaceTime. Poté můžete kliknout na tlačítko FaceTime a začít FaceTime s uživatelem Androidu.

Jak přijímat FaceTime hovory od uživatelů Androidu

Chcete-li přijímat FaceTime hovory od uživatelů Androidu, musíte nejprve povolit příjem hovorů. Chcete-li to udělat, musíte jít do nastavení aplikace FaceTime a zapnout možnost příjmu hovorů. Poté můžete přijímat FaceTime hovory od uživatelů Androidu.Jak FaceTime s více uživateli Androidu

Chcete-li FaceTime s více uživateli Androidu, můžete použít skupinový FaceTime. Chcete-li to udělat, musíte nejprve vyhledat uživatele Androidu, které chcete do skupiny FaceTime přidat. Poté můžete kliknout na tlačítko skupinového FaceTime a začít FaceTime s více uživateli Androidu.

Jak FaceTime s uživateli Androidu na počítači

Chcete-li FaceTime s uživateli Androidu na počítači, můžete použít aplikaci FaceTime pro počítač. Aplikace je k dispozici pro Mac a Windows. Po stažení aplikace se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID a začít FaceTime s uživateli Androidu.

Závěr

Nyní můžete FaceTime s vašimi přáteli z Androidu! Aplikace FaceTime pro Android umožňuje FaceTime s uživateli Androidu z iPhone. Také můžete použít aplikaci FaceTime pro počítač, abyste mohli FaceTime s uživateli Androidu na počítači. Doufáme, že tento článek vám pomohl naučit se, jak FaceTime s uživateli Androidu z iPhone.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jak se připojit k FaceTime s uživateli Androidu? A: Nejprve si musíte stáhnout aplikaci FaceTime pro Android. Poté se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID.
  • Q: Jak FaceTime s více uživateli Androidu? A: Chcete-li FaceTime s více uživateli Androidu, můžete použít skupinový FaceTime.
  • Q: Jak FaceTime s uživateli Androidu na počítači? A: Chcete-li FaceTime s uživateli Androidu na počítači, můžete použít aplikaci FaceTime pro počítač.