Jak opravit problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22

Pokud jste majitelem AT&T nebo T-Mobile Galaxy S22, můžete mít problémy s aplikací Google Messages. Aplikace může být nespolehlivá, nebo se může zaseknout nebo selhat. Naštěstí existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste opravili problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22.

Aktualizace aplikace Google Messages

Nejprve se ujistěte, že máte nejnovější verzi aplikace Google Messages. Otevřete Obchod Play a zkontrolujte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud ano, stáhněte a nainstalujte aktualizaci. To by mělo vyřešit většinu problémů s aplikací.

Pokud máte problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22, můžete se pokusit opravit její chyby. Nejprve zkontrolujte, zda je aplikace aktuální. Pokud ne, aktualizujte ji. Dalším krokem je vyčištění mezipaměti a dat aplikace. Pokud to nepomůže, můžete obnovit tovární nastavení. Pokud ani to nepomůže, můžete se obrátit na technickou podporu Samsungu. Pokud hledáte nový telefon, můžete si prohlédnout Apple iPhone 14 nebo Galaxy A71 5G .

Vyčištění mezipaměti a dat aplikace

Pokud aktualizace nepomůže, můžete vyčistit mezipaměť a data aplikace. Otevřete Nastavení a přejděte na položku Aplikace. Najděte aplikaci Google Messages a klepněte na ni. Klepněte na tlačítko Vyčistit mezipaměť a Vyčistit data. Poté restartujte telefon a zkuste aplikaci znovu.

Vypnutí a zapnutí aplikace

Pokud ani to nepomůže, můžete aplikaci vypnout a znovu zapnout. Otevřete Nastavení a přejděte na položku Aplikace. Najděte aplikaci Google Messages a klepněte na ni. Klepněte na tlačítko Vypnout a poté znovu zapněte aplikaci. Poté restartujte telefon a zkuste aplikaci znovu.Reinstalace aplikace

Pokud ani to nepomůže, můžete aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Otevřete Obchod Play a najděte aplikaci Google Messages. Klepněte na tlačítko Odinstalovat a poté znovu nainstalujte aplikaci. Poté restartujte telefon a zkuste aplikaci znovu.

Závěr

Pokud máte AT&T nebo T-Mobile Galaxy S22, můžete mít problémy s aplikací Google Messages. Naštěstí existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste opravili problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22. Nejprve se ujistěte, že máte nejnovější verzi aplikace. Poté můžete vyčistit mezipaměť a data aplikace, vypnout a zapnout aplikaci nebo ji odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokud se problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22 nezmění, měli byste se obrátit na technickou podporu.

Odkazy

FAQ

  • Q: ?
    A: Nejprve se ujistěte, že máte nejnovější verzi aplikace. Poté můžete vyčistit mezipaměť a data aplikace, vypnout a zapnout aplikaci nebo ji odinstalovat a znovu nainstalovat.
  • Q: Jak mohu zkontrolovat, zda je k dispozici aktualizace aplikace Google Messages?
    A: Otevřete Obchod Play a zkontrolujte, zda je k dispozici aktualizace.
  • Q: Co mám dělat, pokud se problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22 nezmění?
    A: Pokud se problémy s aplikací Google Messages na řadě Galaxy S22 nezmění, měli byste se obrátit na technickou podporu.