Jak Rootovat a Odemknout Verizon Samsung Galaxy S4

S příchodem Verizon Samsung Galaxy S4 už před týdnem, není překvapením, že lidé z XDA našli způsob, jak rootovat a odemknout zařízení. To by nemělo být šokem, protože mezinárodní verze Galaxy S4 byla proražena minulý měsíc.

Rootování a odemčení vašeho Verizon Samsung Galaxy S4 může být proces, který může být pro některé uživatele obtížný. Proto jsme se rozhodli vytvořit tento článek, abychom vám pomohli s rootováním a odemčením vašeho Verizon Samsung Galaxy S4. Tento článek vám poskytne kroky, které je třeba provést, abyste mohli rootovat a odemknout svůj Verizon Samsung Galaxy S4.

Krok 1: Stáhněte si potřebné soubory

Nejprve budete muset stáhnout některé soubory, které budete potřebovat k rootování a odemčení vašeho Verizon Samsung Galaxy S4. Nejprve budete muset stáhnout a nainstalovat Samsung USB ovladače. Poté budete muset stáhnout a nainstalovat Odin3. Pak budete muset stáhnout CF-Auto-Root soubor pro Verizon Samsung Galaxy S4. Všechny tyto soubory můžete najít na stránce XDA.

Jak Rootovat a Odemknout Verizon Samsung Galaxy S4 je proces, který umožňuje uživatelům získat plnou kontrolu nad jejich zařízením. Tento proces umožňuje uživatelům instalovat aplikace, které by jinak nebyly k dispozici, a také získat přístup k nastavení, která by jinak byla uzamčena. Pokud chcete získat více informací o tom, jak rootovat a odemknout Verizon Samsung Galaxy S4, navštivte prosím naši stránku Jak Rootovat a Odemknout Verizon Samsung Galaxy S4 . Pokud se zajímáte o to, co se stalo s HTC smartphony, můžete se podívat na naši stránku co se stalo htc . Pokud se zajímáte o recenzi Huawei Band 7, můžete se podívat na naši stránku huawei kapela 7 .

Krok 2: Připojte svůj Verizon Samsung Galaxy S4 k počítači

Poté, co budete mít všechny soubory stažené, budete muset připojit svůj Verizon Samsung Galaxy S4 k počítači. Nejprve zapněte svůj Verizon Samsung Galaxy S4 a připojte ho k počítači pomocí USB kabelu. Poté otevřete Odin3 a zkontrolujte, zda je váš Verizon Samsung Galaxy S4 správně připojen. Pokud je vše v pořádku, měli byste vidět 'Připojeno' v Odin3.Krok 3: Spusťte rootovací proces

Poté, co budete mít vše připravené, budete moci spustit rootovací proces. Nejprve v Odin3 klikněte na tlačítko 'Přidat soubor' a vyberte CF-Auto-Root soubor, který jste stáhli. Poté klikněte na tlačítko 'Start' a rootovací proces by měl být spuštěn. Po dokončení procesu by se váš Verizon Samsung Galaxy S4 měl automaticky restartovat.

Krok 4: Ověřte rootování

Po restartu byste měli být schopni ověřit, zda bylo rootování úspěšné. Nejjednodušší způsob, jak to provést, je stáhnout aplikaci Root Checker z Google Play Store a spustit ji. Pokud je rootování úspěšné, aplikace Root Checker vám to oznámí.

Krok 5: Odemkněte svůj Verizon Samsung Galaxy S4

Po úspěšném rootování můžete odemknout svůj Verizon Samsung Galaxy S4. Nejjednodušší způsob, jak to provést, je stáhnout aplikaci SIM Unlock z Google Play Store a spustit ji. Aplikace vám pomůže odemknout váš Verizon Samsung Galaxy S4.

Takže tam to máte. Tyto kroky vám pomohou rootovat a odemknout váš Verizon Samsung Galaxy S4. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat v komentářích.

Zdroje:

FAQ:

  • Q: Jak mohu rootovat a odemknout Verizon Samsung Galaxy S4?
    A: Nejprve budete muset stáhnout a nainstalovat Samsung USB ovladače, Odin3 a CF-Auto-Root soubor pro Verizon Samsung Galaxy S4. Poté připojte svůj Verizon Samsung Galaxy S4 k počítači a spusťte rootovací proces. Po dokončení procesu by se váš Verizon Samsung Galaxy S4 měl automaticky restartovat. Poté můžete ověřit, zda bylo rootování úspěšné, a nakonec odemknout váš Verizon Samsung Galaxy S4.
  • Q: Jak mohu ověřit, zda bylo rootování úspěšné?
    A: Nejjednodušší způsob, jak to provést, je stáhnout aplikaci Root Checker z Google Play Store a spustit ji. Pokud je rootování úspěšné, aplikace Root Checker vám to oznámí.
  • Q: Jak mohu odemknout svůj Verizon Samsung Galaxy S4?
    A: Nejjednodušší způsob, jak to provést, je stáhnout aplikaci SIM Unlock z Google Play Store a spustit ji. Aplikace vám pomůže odemknout váš Verizon Samsung Galaxy S4.