Jak přidat své místo podnikání nebo body zájmu do Google Maps

Ať už jste podnikatel nebo jen jeden z těch užitečných typů, přidáním svého místa podnikání (nebo jiných bodů zájmu) do Google Maps pomůžete potenciálním zákazníkům objevit vaši existenci. Nejlepší na tom je, že je to zcela zdarma! A víte co? Je to velmi snadné.

Krok 1: Přihlaste se do svého účtu Google

Nejprve se musíte přihlásit do svého účtu Google. Pokud ještě nemáte účet Google, můžete si jej zdarma založit na https://accounts.google.com/SignUp . Pokud již máte účet Google, přihlaste se do něj.

Krok 2: Přejděte na stránku Google Maps

Poté, co se přihlásíte do svého účtu Google, přejděte na stránku Google mapy . Na stránce Google Maps klikněte na tlačítko „Přidat místo“ v horní části obrazovky.

Krok 3: Vyplňte informace o místu

Poté, co kliknete na tlačítko „Přidat místo“, budete vyzváni k vyplnění informací o místu. Vyplňte název místa, adresu, telefonní číslo, webovou stránku, popis a kategorii. Ujistěte se, že všechny informace jsou správné a aktuální.

Krok 4: Uložte místo

Poté, co vyplníte všechny informace o místu, klikněte na tlačítko „Uložit“. Místo bude nyní zobrazeno na mapě Google Maps. Uživatelé mohou nyní najít místo a zobrazit si informace o něm.

Krok 5: Aktualizujte informace o místu

Pokud se informace o místu změní, můžete je aktualizovat. Chcete-li aktualizovat informace o místu, přejděte na stránku Google Maps a klikněte na tlačítko „Upravit“. Poté můžete aktualizovat informace o místu a kliknout na tlačítko „Uložit“.

Závěr

Přidáním svého místa podnikání nebo jiných bodů zájmu do Google Maps pomůžete potenciálním zákazníkům objevit vaši existenci. Nejlepší na tom je, že je to zcela zdarma! A víte co? Je to velmi snadné. Stačí se přihlásit do svého účtu Google, přejít na stránku Google Maps, vyplnit informace o místu a kliknout na tlačítko „Uložit“. Pokud se informace o místu změní, můžete je aktualizovat kliknutím na tlačítko „Upravit“.

FAQ

  • Jak mohu přidat své místo podnikání do Google Maps?
    Nejprve se musíte přihlásit do svého účtu Google. Poté, co se přihlásíte do svého účtu Google, přejděte na stránku Google Maps a klikněte na tlačítko „Přidat místo“. Vyplňte název místa, adresu, telefonní číslo, webovou stránku, popis a kategorii. Ujistěte se, že všechny informace jsou správné a aktuální. Poté klikněte na tlačítko „Uložit“.
  • Jak mohu aktualizovat informace o místu?
    Chcete-li aktualizovat informace o místu, přejděte na stránku Google Maps a klikněte na tlačítko „Upravit“. Poté můžete aktualizovat informace o místu a kliknout na tlačítko „Uložit“.
  • Je zdarma přidat místo do Google Maps?
    Ano, je to zcela zdarma!