Jak udělat snímek obrazovky na LG V30 - Kompletní návod

Chcete vědět, jak udělat snímek obrazovky na LG V30? Tento článek vám poskytne kompletní návod, jak to udělat.

LG V30 je skutečným konkurentem v oblasti vysoce výkonných Androidů. Pokud jste majitelem tohoto telefonu, možná se vám bude hodit vědět, jak udělat snímek obrazovky. Tento článek vám poskytne kompletní návod, jak to udělat.

Jak udělat snímek obrazovky na LG V30

Udělat snímek obrazovky na LG V30 je velmi jednoduché. Nejprve musíte stisknout a držet tlačítko pro omezení hlasitosti a tlačítko pro vypnutí obrazovky. Obě tlačítka musíte stisknout současně. Jakmile to uděláte, uvidíte, že se na obrazovce objeví krátká animace, která oznamuje, že se snímek obrazovky úspěšně uložil. Snímek obrazovky se uloží do složky Obrázky ve vašem telefonu.

Chcete-li udělat snímek obrazovky na LG V30, postupujte podle tohoto kompletního návodu. Nejprve otevřete aplikaci, kterou chcete snímat. Poté stiskněte a současně podržte tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko pro zapnutí / vypnutí. Po několika sekundách se objeví animace snímku obrazovky. Snímek obrazovky se uloží do složky Obrázky. Můžete se také podívat na cemeta A jbl soundboost moto mod cena pro další informace o LG V30.

Jak můžete snímek obrazovky upravit

LG V30 nabízí uživatelům možnost upravit snímek obrazovky. Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Upravit a můžete začít upravovat snímek obrazovky. Můžete přidat text, obrázky nebo dokonce i různé efekty. Jakmile jste s úpravami hotovi, můžete snímek obrazovky uložit.

Jak můžete snímek obrazovky sdílet

LG V30 také umožňuje uživatelům sdílet snímky obrazovky. Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Sdílet a vyberte si, jakým způsobem chcete snímek obrazovky sdílet. Můžete ho sdílet přes e-mail, sociální média nebo dokonce i přes aplikace pro sdílení souborů.

Jak můžete snímek obrazovky odeslat

LG V30 také umožňuje uživatelům odesílat snímky obrazovky. Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Odeslat a vyberte si, jakým způsobem chcete snímek obrazovky odeslat. Můžete ho odeslat přes e-mail, sociální média nebo dokonce i přes aplikace pro sdílení souborů.

Závěr

Jak vidíte, udělat snímek obrazovky na LG V30 je velmi jednoduché. Můžete také snímek obrazovky upravit, sdílet nebo odeslat. Pokud potřebujete více informací o tom, jak udělat snímek obrazovky na LG V30, můžete se podívat na oficiální stránky LG nebo Digitální trendy .

FAQ

 • Q: Jak udělat snímek obrazovky na LG V30?
  A: Nejprve musíte stisknout a držet tlačítko pro omezení hlasitosti a tlačítko pro vypnutí obrazovky. Obě tlačítka musíte stisknout současně. Jakmile to uděláte, uvidíte, že se na obrazovce objeví krátká animace, která oznamuje, že se snímek obrazovky úspěšně uložil.
 • Q: Jak můžete snímek obrazovky upravit?
  A: Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Upravit a můžete začít upravovat snímek obrazovky. Můžete přidat text, obrázky nebo dokonce i různé efekty. Jakmile jste s úpravami hotovi, můžete snímek obrazovky uložit.
 • Q: Jak můžete snímek obrazovky sdílet?
  A: Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Sdílet a vyberte si, jakým způsobem chcete snímek obrazovky sdílet. Můžete ho sdílet přes e-mail, sociální média nebo dokonce i přes aplikace pro sdílení souborů.
 • Q: Jak můžete snímek obrazovky odeslat?
  A: Chcete-li to udělat, musíte otevřít snímek obrazovky ve složce Obrázky. Poté klepněte na tlačítko Odeslat a vyberte si, jakým způsobem chcete snímek obrazovky odeslat. Můžete ho odeslat přes e-mail, sociální média nebo dokonce i přes aplikace pro sdílení souborů.

V tomto článku jsme se podívali na to, jak udělat snímek obrazovky na LG V30. Doufáme, že vám tento článek pomohl pochopit, jak to udělat. Pokud potřebujete více informací o tom, jak udělat snímek obrazovky na LG V30, můžete se podívat na oficiální stránky LG nebo Digitální trendy .