Jak vypnout 5G na Samsung Galaxy S21 - Vše, co potřebujete vědět

Pokud jste na hranici pokrytí 5G nebo si myslíte, že 5G a COVID-19 jsou dokonalou kombinací, možná budete chtít zůstat u úrovně LTE. V tomto článku se dozvíte, jak vypnout 5G na Samsung Galaxy S21.

Krok 1: Otevřete Nastavení

Nejprve se musíte dostat do Nastavení. To lze provést buď klepnutím na ikonu Nastavení na domovské obrazovce, nebo klepnutím na ikonu Nastavení v nabídce Aplikace.

Krok 2: Přejděte na položku Síť a internet

V Nastavení se musíte přesunout na položku Síť a internet. To lze provést buď klepnutím na ikonu Síť a internet v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Síť a internet v nabídce Nastavení.

Krok 3: Vyberte položku Mobilní sítě

V sekci Síť a internet se musíte přesunout na položku Mobilní sítě. To lze provést buď klepnutím na ikonu Mobilní sítě v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Mobilní sítě v nabídce Síť a internet.

Chcete-li vypnout 5G na Samsung Galaxy S21, je to snadné. Nejprve otevřete Nastavení a přejděte na položku Síť a internet. Poté klepněte na položku Mobilní sítě a vyberte možnost Vypnout 5G. To je vše, co potřebujete vědět, abyste vypnuli 5G na Samsung Galaxy S21. Pokud chcete zjistit více o výdrži baterie LG Velvet nebo o největší bezdrátové síti AT&T v USA, můžete se podívat na tyto odkazy: výdrž baterie lg velvet , v bezdrátové síti t .

Krok 4: Vyberte možnost 5G

V sekci Mobilní sítě se musíte přesunout na položku 5G. To lze provést buď klepnutím na ikonu 5G v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu 5G v nabídce Mobilní sítě.

Krok 5: Vypněte 5G

V sekci 5G se musíte přesunout na položku Vypnout 5G. To lze provést buď klepnutím na ikonu Vypnout 5G v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Vypnout 5G v nabídce 5G.

Krok 6: Potvrďte vypnutí 5G

V sekci Vypnout 5G se musíte přesunout na položku Potvrdit. To lze provést buď klepnutím na ikonu Potvrdit v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Potvrdit v nabídce Vypnout 5G.

Po potvrzení bude 5G vypnuté a váš telefon bude používat pouze LTE.

Závěr

Vypnutí 5G na Samsung Galaxy S21 je snadné a rychlé. Pokud se chcete vyhnout 5G a COVID-19, můžete vypnout 5G na Samsung Galaxy S21.

Více informací o vypnutí 5G na Samsung Galaxy S21 naleznete na stránce Samsungu a podle stránce Android Central .

FAQ

  • Q: Jak mohu vypnout 5G na Samsung Galaxy S21?
    A: Chcete-li vypnout 5G na Samsung Galaxy S21, musíte otevřít Nastavení, přejít na položku Síť a internet, vybrat položku Mobilní sítě, vybrat položku 5G a potvrdit vypnutí 5G.
  • Q: Jaké jsou výhody vypnutí 5G?
    A: Vypnutím 5G se vyhnete pokrytí 5G a COVID-19.
  • Q: Jaké jsou nevýhody vypnutí 5G?
    A: Nevýhodou vypnutí 5G je, že nebudete moci využívat výhody rychlého připojení 5G.