Jak vypnout iPhone: jednoduchý postup

Vypnutí iPhone je snadné a zabere jen pár sekund. Tento článek vám ukáže, jak vypnout iPhone a jaké jsou další možnosti.

Jak vypnout iPhone

Nejrychlejší způsob, jak vypnout iPhone, je stisknutím a podržením tlačítka napájení na boku telefonu. Po několika sekundách se objeví možnost vypnutí. Stisknutím tlačítka Vypnout se iPhone vypne. Pokud chcete iPhone restartovat, stiskněte tlačítko Vypnout a poté tlačítko Restartovat.

Jak vypnout iPhone bez tlačítka napájení

Pokud nemůžete použít tlačítko napájení, můžete vypnout iPhone pomocí nastavení. Otevřete Nastavení a poté vyberte Obecné. Vyberte Vypnout a poté stiskněte tlačítko Vypnout. iPhone se vypne.

Chcete-li vypnout iPhone, je to velmi jednoduché. Postup je následující: stiskněte a podržte tlačítko napájení na boku telefonu po dobu několika sekund. Objeví se vyskakovací okno s možností vypnutí. Klikněte na tlačítko Vypnout a potvrďte akci. Pokud chcete získat více informací o tom, jak vypnout iPhone, navštivte naši stránku samsung zte max nebo skládací iphone 2022 .

Jak vypnout iPhone bez obrazovky

Pokud nemůžete použít obrazovku, můžete vypnout iPhone pomocí nabíjení. Připojte iPhone k nabíječce a poté odpojte kabel. iPhone se vypne.Jak vypnout iPhone bez nabíjení

Pokud nemůžete použít nabíjení, můžete vypnout iPhone pomocí vypínače. Otevřete Nastavení a poté vyberte Obecné. Vyberte Vypnout a poté stiskněte tlačítko Vypnout. iPhone se vypne.

Jak vypnout iPhone bez tlačítka napájení nebo nabíjení

Pokud nemůžete použít tlačítko napájení nebo nabíjení, můžete vypnout iPhone pomocí nastavení. Otevřete Nastavení a poté vyberte Obecné. Vyberte Vypnout a poté stiskněte tlačítko Vypnout. iPhone se vypne.

Závěr

Vypnutí iPhone je snadné a zabere jen pár sekund. Existuje několik způsobů, jak vypnout iPhone, včetně stisknutí tlačítka napájení, použití nastavení nebo použití nabíjení nebo vypínače. Pokud máte další otázky týkající se vypnutí iPhone, podívejte se na Podpora Apple nebo iMore .

FAQ

 • Q: Jak mohu vypnout iPhone?
  A: Nejrychlejší způsob, jak vypnout iPhone, je stisknutím a podržením tlačítka napájení na boku telefonu. Po několika sekundách se objeví možnost vypnutí. Stisknutím tlačítka Vypnout se iPhone vypne.
 • Q: Jak mohu vypnout iPhone bez tlačítka napájení?
  A: Můžete vypnout iPhone pomocí nastavení. Otevřete Nastavení a poté vyberte Obecné. Vyberte Vypnout a poté stiskněte tlačítko Vypnout. iPhone se vypne.
 • Q: Jak mohu vypnout iPhone bez obrazovky?
  A: Můžete vypnout iPhone pomocí nabíjení. Připojte iPhone k nabíječce a poté odpojte kabel. iPhone se vypne.
 • Q: Jak mohu vypnout iPhone bez nabíjení?
  A: Můžete vypnout iPhone pomocí vypínače. Otevřete Nastavení a poté vyberte Obecné. Vyberte Vypnout a poté stiskněte tlačítko Vypnout. iPhone se vypne.