Jak zobrazit a spravovat historii polohy na Androidu

Chcete-li, aby Google sledoval historii polohy vašeho zařízení Android, můžete vždy získat přístup k podrobným mapám, které ukazují, kde jste byli. Tento článek vám pomůže zobrazit a spravovat historii polohy na Androidu.

Jak zobrazit historii polohy na Androidu

Nejprve musíte povolit Google, aby sledoval vaši polohu. Chcete-li to provést, otevřete Nastavení a vyhledejte položku „Poloha“. Pak zvolte „Povolit polohu“. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci Google Maps a klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Pak zvolte „Historie polohy“. Zobrazí se mapa s vaší historií polohy.

Jak spravovat historii polohy na Androidu

Chcete-li spravovat historii polohy, můžete ji smazat nebo zakázat její sledování. Chcete-li smazat historii polohy, otevřete aplikaci Google Maps a klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Pak zvolte „Historie polohy“. Nyní můžete vybrat libovolnou polohu nebo období, které chcete smazat. Chcete-li zakázat sledování polohy, otevřete Nastavení a vyhledejte položku „Poloha“. Pak zvolte „Zakázat polohu“.

Chcete-li zobrazit a spravovat historii polohy na Androidu, můžete použít nastavení polohy Google. Tato funkce vám umožní zobrazit a spravovat historii polohy vašeho zařízení. Můžete také zobrazit a upravovat polohy, které jste navštívili, a dokonce i zobrazit polohy, které jste navštívili v minulosti. Pokud chcete zjistit více o tom, jak zobrazit a spravovat historii polohy na Androidu, navštivte naši stránku Jak zobrazit a spravovat historii polohy na Androidu .
Kromě toho můžete také zjistit více o tom, jak si předobjednat iPhone 13 předobjednat iphone 13 a jak povolit nebo zakázat funkci přesouvání pro psaní na iOS 13 přesuňte a zadejte .

Jak zobrazit historii polohy na webu

Chcete-li zobrazit historii polohy na webu, otevřete webovou stránku https://maps.google.com/locationhistory/ . Pak se přihlaste ke svému účtu Google. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Můžete také zobrazit historii polohy na mapě nebo v seznamu.Jak zobrazit historii polohy na iOS

Chcete-li zobrazit historii polohy na iOS, otevřete aplikaci Nastavení a vyhledejte položku „Soukromí“. Pak zvolte „Služby lokalizace“. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Můžete také zobrazit historii polohy na mapě nebo v seznamu.

Závěr

V tomto článku jsme se podívali na to,. Pokud povolíte Google, aby sledoval historii polohy vašeho zařízení Android, můžete vždy získat přístup k podrobným mapám, které ukazují, kde jste byli. Díky tomuto článku jste se naučili,.

FAQ

  • Jak zobrazit historii polohy na Androidu? Nejprve musíte povolit Google, aby sledoval vaši polohu. Chcete-li to provést, otevřete Nastavení a vyhledejte položku „Poloha“. Pak zvolte „Povolit polohu“. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci Google Maps a klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Pak zvolte „Historie polohy“.
  • Jak spravovat historii polohy na Androidu? Chcete-li spravovat historii polohy, můžete ji smazat nebo zakázat její sledování. Chcete-li smazat historii polohy, otevřete aplikaci Google Maps a klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Pak zvolte „Historie polohy“. Nyní můžete vybrat libovolnou polohu nebo období, které chcete smazat. Chcete-li zakázat sledování polohy, otevřete Nastavení a vyhledejte položku „Poloha“. Pak zvolte „Zakázat polohu“.
  • Jak zobrazit historii polohy na webu? Chcete-li zobrazit historii polohy na webu, otevřete webovou stránku https://maps.google.com/locationhistory/ . Pak se přihlaste ke svému účtu Google. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Můžete také zobrazit historii polohy na mapě nebo v seznamu.
  • Jak zobrazit historii polohy na iOS? Chcete-li zobrazit historii polohy na iOS, otevřete aplikaci Nastavení a vyhledejte položku „Soukromí“. Pak zvolte „Služby lokalizace“. Nyní můžete zobrazit historii polohy. Můžete také zobrazit historii polohy na mapě nebo v seznamu.

V tomto článku jsme se podívali na to,. Pokud povolíte Google, aby sledoval historii polohy vašeho zařízení Android, můžete vždy získat přístup k podrobným mapám, které ukazují, kde jste byli. Díky tomuto článku jste se naučili,.