HP Slate 7 - Specifikace a Recenze

HP Slate 7 je 7palcový tablet s 3MP fotoaparátem, 1GB RAM a dalšími specifikacemi. Tento tablet je vybavený moderními technologiemi a může být skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonný tablet. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je HP Slate 7 pro vás vhodný.

Specifikace HP Slate 7

HP Slate 7 je 7palcový tablet s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Je vybavený 3MP fotoaparátem a 1GB RAM. Tablet je poháněn procesorem ARM Cortex-A9 s taktem 1,6 GHz. Má 16GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. Tablet je vybaven Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

HP Slate 7 je moderní tablet s 7' displejem, který nabízí vysokou kvalitu obrazu a zvuku. Je vybaven procesorem Intel Atom Z2560, 1 GB RAM a 8 GB úložištěm. Má také 5MP fotoaparát a 0,3MP přední kameru. Je vybaven Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Specifikace a recenze HP Slate 7 jsou k dispozici na našich stránkách. Také můžete porovnat s procesor moto g stylus 5g A alcatel onetouch fierce 2 specifikacemi .

Výkon HP Slate 7

HP Slate 7 je vybaven procesorem ARM Cortex-A9 s taktem 1,6 GHz. Jeho výkon je dostatečný pro běžné úkony, jako je prohlížení webu, prohlížení fotografií a videí, hraní her a další. 1GB RAM je dostatečné pro běžné úkony, ale pro náročnější úkony, jako je hraní náročných her, může být nedostatečné.

Displej HP Slate 7

HP Slate 7 má 7palcový displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Displej je dostatečně jasný a obraz je ostrý. Barvy jsou živé a kontrastní. Displej je dostatečně jasný pro použití venku, ale může být obtížné číst na slunci.

Fotoaparát HP Slate 7

HP Slate 7 má 3MP fotoaparát. Fotografie jsou ostré a živé, ale mohou být trochu rozmazané. Fotoaparát je dostatečně dobrý pro běžné fotografování, ale pro náročnější fotografování byste měli zvážit jiný tablet.

Baterie HP Slate 7

HP Slate 7 má baterii s kapacitou 4000 mAh. Baterie vydrží až 8 hodin při běžném používání. To je dostatečně dlouhá doba pro běžné používání, ale pro náročnější úkony, jako je hraní her, může být baterie rychle vybitá.

Závěr

HP Slate 7 je 7palcový tablet s 3MP fotoaparátem, 1GB RAM a dalšími specifikacemi. Je vybaven moderními technologiemi a může být skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonný tablet. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je HP Slate 7 pro vás vhodný. CNET , GSM aréna .

FAQ

 • Jaký je rozlišení displeje HP Slate 7?
  HP Slate 7 má 7palcový displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů.
 • Jaký je fotoaparát HP Slate 7?
  HP Slate 7 má 3MP fotoaparát.
 • Jak dlouho vydrží baterie HP Slate 7?
  HP Slate 7 má baterii s kapacitou 4000 mAh. Baterie vydrží až 8 hodin při běžném používání.
 • Je HP Slate 7 vhodný pro hraní her?
  HP Slate 7 je vybaven procesorem ARM Cortex-A9 s taktem 1,6 GHz a 1GB RAM. Jeho výkon je dostatečný pro běžné úkony, ale pro náročnější úkony, jako je hraní náročných her, může být nedostatečné.