HP TouchPad Specs - Všechny specifikace HP TouchPadu

HP TouchPad je tablet s 9,7palcovým displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060 a baterií 6300 mAh. Podívejte se na všechny specifikace HP TouchPadu.

Displej

HP TouchPad má 9,7palcový displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Displej je vybaven technologií IPS, která zajišťuje široký pozorovací úhel a vysokou kvalitu obrazu. Díky technologii LED backlight má displej vynikající jas a kontrast.

Fotoaparát

HP TouchPad má přední kameru s rozlišením 1,3 megapixelu a zadní kameru s rozlišením 5 megapixelů. Obě kamery jsou vybaveny autofokusem a LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie a videa ve vysoké kvalitě.

Procesor

HP TouchPad je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060. Tento procesor je vybaven dvoujádrovým 1,2GHz procesorem a grafickým akcelerátorem Adreno 220. Procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje vysokou výkonnost.

HP TouchPad je tablet s 9,7palcovým displejem s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Je vybaven 1,2GHz procesorem Qualcomm Snapdragon S3, 1GB RAM a 16GB interní paměti. Má také 5MP fotoaparát a 1,3MP přední kameru. HP TouchPad má také Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Podporuje také 3G a 4G sítě. Podrobné specifikace HP TouchPadu naleznete zde . Uživatelé iPhone se mohou těšit na podporu Samsung Gear S2 brzy. Nokia 5220 XpressMusic má také zajímavé specifikace .

Baterie

HP TouchPad je vybaven baterií s kapacitou 6300 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin provozu na jedno nabití. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.Další funkce

HP TouchPad je vybaven technologií Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS. Tablet je také vybaven 16GB interní paměti a slotem pro microSD karty. Tablet je také vybaven senzorem přiblížení a senzorem okolního světla.

Závěr

HP TouchPad je vybaven vynikajícími specifikacemi, které poskytují vysokou výkonnost a spolehlivost. Tablet je vybaven 9,7palcovým displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060, baterií 6300 mAh a dalšími funkcemi. HP TouchPad je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný tablet.

FAQ

 • Q: Jak velký je displej HP TouchPadu?
  A: HP TouchPad má 9,7palcový displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů.
 • Q: Jaký procesor má HP TouchPad?
  A: HP TouchPad je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060.
 • Q: Jaká je kapacita baterie HP TouchPadu?
  A: HP TouchPad je vybaven baterií s kapacitou 6300 mAh.
 • Q: Jaké další funkce má HP TouchPad?
  A: HP TouchPad je vybaven technologií Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS. Tablet je také vybaven 16GB interní paměti a slotem pro microSD karty.

Více informací o HP TouchPadu naleznete na HP.com nebo na CNET.com .