Specifikace HTC Flyer – Podrobnosti o HTC Flyer

HTC Flyer, specifikace HTC Flyer, specifikace HTC Flyer, 7,0palcový TFT, 5 MP (automatické ostření), Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255, 1GB LPDDR2, 4000 mAh

HTC Flyer je tablet s 7 palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255, 1GB LPDDR2 RAM a baterií 4000 mAh. Tento tablet je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí uživatelům špičkový zážitek z práce i zábavy. Přečtěte si podrobnosti o HTC Flyer.

Displej

HTC Flyer má 7 palcový TFT displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Displej je vybaven technologií HTC Sense, která umožňuje uživatelům snadné ovládání a přístup k jejich oblíbeným aplikacím. Displej je také vybaven technologií HTC Scribe, která umožňuje uživatelům snadno psát poznámky a vytvářet rychlé poznámky.

Fotoaparát

HTC Flyer má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je vybavena technologií HTC ImageSense, která umožňuje uživatelům snadno pořizovat fotografie a videa s vysokým rozlišením. Kamera je také vybavena technologií HTC VideoPic, která umožňuje uživatelům snadno pořizovat videa s vysokým rozlišením.

Procesor

HTC Flyer je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255. Tento procesor je vybaven technologií Qualcomm Adreno 205, která umožňuje uživatelům snadno spouštět aplikace a hry s vysokým výkonem. Procesor je také vybaven technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje uživatelům rychle nabíjet tablet.

HTC Flyer je tablet s 7palcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Je vybaven 1GHz procesorem Qualcomm Snapdragon, 512 MB RAM a 32 GB úložiště. Má 5MP fotoaparát a 1,3MP přední kameru. HTC Flyer je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Podrobnosti o HTC Flyer naleznete zde .
Navíc můžete také zkontrolovat podrobnosti o Motorola One 5G Ace A recenzi Motorola Edge 2022 .

RAM

HTC Flyer je vybaven 1GB LPDDR2 RAM. Tato paměť umožňuje uživatelům snadno spouštět aplikace a hry s vysokým výkonem. Paměť je také vybavena technologií HTC Sense, která umožňuje uživatelům snadno ovládat a přístup k jejich oblíbeným aplikacím.Baterie

HTC Flyer je vybaven baterií 4000 mAh. Tato baterie umožňuje uživatelům pracovat až na 8 hodin bez nutnosti nabíjení. Baterie je také vybavena technologií HTC Power Saver, která umožňuje uživatelům snížit spotřebu energie a prodloužit životnost baterie.

Závěr

HTC Flyer je tablet s 7 palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255, 1GB LPDDR2 RAM a baterií 4000 mAh. Tento tablet je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí uživatelům špičkový zážitek z práce i zábavy.

FAQ

 • Q: Jak velký je displej HTC Flyer?
  A: HTC Flyer má 7 palcový TFT displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů.
 • Q: Jaká je kamera HTC Flyer?
  A: HTC Flyer má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem.
 • Q: Jaký procesor má HTC Flyer?
  A: HTC Flyer je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255.
 • Q: Jaká je RAM HTC Flyer?
  A: HTC Flyer je vybaven 1GB LPDDR2 RAM.
 • Q: Jaká je baterie HTC Flyer?
  A: HTC Flyer je vybaven baterií 4000 mAh.

Více informací o HTC Flyer naleznete na oficiálních stránkách HTC A GSM aréna .