HTC Gallery Update: Nová funkce Cloud Gallery

HTC a Motorola se posunuly k tomu, aby některé ze svých systémových aplikací posílaly aktualizace prostřednictvím Google Play Store, aniž by museli čekat na schválení OTA firmware aktualizace od poskytovatelů. Dnešní změny v aplikaci Gallery umožňují uživatelům HTC v některých oblastech zobrazovat fotografie a videa v cloudu a na telefonu současně pomocí funkce Cloud Gallery.

Co je Cloud Gallery?

Cloud Gallery je nová funkce, která umožňuje uživatelům HTC zobrazovat fotografie a videa v cloudu a na telefonu současně. Uživatelé mohou snadno synchronizovat fotografie a videa mezi svým telefonem a cloudu, aby mohli sdílet své oblíbené fotografie a videa s přáteli a rodinou. Cloud Gallery také umožňuje uživatelům ukládat fotografie a videa do cloudu, aby je mohli snadno zobrazit na jiných zařízeních.

Jak se připojit k Cloud Gallery?

Připojení k Cloud Gallery je velmi jednoduché. Uživatelé musí nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci HTC Gallery z Google Play Store. Poté se musí přihlásit k účtu HTC, aby mohli používat funkci Cloud Gallery. Po přihlášení mohou uživatelé synchronizovat fotografie a videa mezi svým telefonem a cloudu a sdílet je s přáteli a rodinou.

HTC Gallery Update: Nová funkce Cloud Gallery umožňuje uživatelům HTC One A9 užívat si jejich fotografie a videa na více zařízeních. Aktualizace přináší také podporu pro synchronizaci fotografií a videí mezi zařízeními HTC a cloudovými službami, jako je Dropbox, Google Drive a Microsoft OneDrive. HTC One A9 Nougat aktualizace také přináší nové funkce, jako je možnost prohlížení fotografií a videí ve více zařízeních a možnost sdílení fotografií a videí mezi zařízeními. Box na iPhone 12 je také k dispozici pro uživatele, kteří chtějí využít novou funkci Cloud Gallery.

Jaké jsou výhody Cloud Gallery?

Cloud Gallery nabízí řadu výhod. Uživatelé mohou snadno synchronizovat fotografie a videa mezi svým telefonem a cloudu, aby je mohli sdílet s přáteli a rodinou. Cloud Gallery také umožňuje uživatelům ukládat fotografie a videa do cloudu, aby je mohli snadno zobrazit na jiných zařízeních. Cloud Gallery také umožňuje uživatelům snadno zobrazit fotografie a videa na jiných zařízeních, aniž by museli přenášet soubory mezi zařízeními.

FAQ

  • Co je Cloud Gallery? Cloud Gallery je nová funkce, která umožňuje uživatelům HTC zobrazovat fotografie a videa v cloudu a na telefonu současně.
  • Jak se připojit k Cloud Gallery? Uživatelé musí nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci HTC Gallery z Google Play Store. Poté se musí přihlásit k účtu HTC, aby mohli používat funkci Cloud Gallery.
  • Jaké jsou výhody Cloud Gallery? Cloud Gallery nabízí řadu výhod, včetně možnosti synchronizovat fotografie a videa mezi svým telefonem a cloudem, ukládat fotografie a videa do cloudu a zobrazovat je na jiných zařízeních.

Aktualizace HTC Gallery s novou funkcí Cloud Gallery je skvělým způsobem, jak uživatelům HTC umožnit sdílet fotografie a videa s přáteli a rodinou. Cloud Gallery umožňuje uživatelům snadno synchronizovat fotografie a videa mezi svým telefonem a cloudem a ukládat je do cloudu, aby je mohli snadno zobrazit na jiných zařízeních. Aktualizace HTC Gallery je k dispozici v Google Play Store.Více informací o aktualizaci HTC Gallery a funkci Cloud Gallery naleznete na stránce podpory HTC A Android Central .