HTC One ME - Specifikace a Recenze

HTC One ME je výkonný telefon s moderním designem a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 20MP fotoaparátem, procesorem MediaTek Helio X10 MT6795, 3GB RAM a baterií 2840 mAh. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o tomto výkonném telefonu.

Displej

HTC One ME je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a ostrý, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek, sledování videí a hraní her. Má také vysokou svítivost, která umožňuje pohodlné používání telefonu i na slunci.

Fotoaparát

HTC One ME je vybaven 20MP fotoaparátem s automatickým ostřením a dvojitým LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a je také schopen pořizovat videa ve vysokém rozlišení. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je HDR, panorama a rychlé ostření.

HTC One ME je moderní telefon s výkonným procesorem a 5,2' displejem. Je vybaven 5MP fotoaparátem, 2GB RAM a 16GB úložištěm. Jeho výkonný procesor a velký displej umožňují plynulý chod aplikací. Pokud hledáte telefon s výkonným procesorem a velkým displejem, HTC One ME je skvělou volbou. Podívejte se na hlasový telefon wiko nebo p20 pro další možnosti.

Procesor

HTC One ME je vybaven procesorem MediaTek Helio X10 MT6795. Tento procesor je vybaven osmi jádry a je schopen zpracovat velké množství dat současně. Procesor je také vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje rychlejší zpracování dat a lepší výkon.

RAM

HTC One ME je vybaven 3GB RAM. To umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně a zajišťuje, že telefon bude fungovat bez zpoždění. 3GB RAM také umožňuje telefonu spouštět náročné hry bez zpoždění.

Baterie

HTC One ME je vybaven baterií o kapacitě 2840 mAh. Baterie je schopna vydržet až 12 hodin hovoru nebo až 10 hodin surfování po internetu. Baterie je také schopna rychle se nabít, což umožňuje rychlé připojení k internetu.

Závěr

HTC One ME je výkonný telefon s moderním designem a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 20MP fotoaparátem, procesorem MediaTek Helio X10 MT6795, 3GB RAM a baterií 2840 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s moderním designem, HTC One ME je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej HTC One ME? HTC One ME je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má HTC One ME? HTC One ME je vybaven 20MP fotoaparátem s automatickým ostřením a dvojitým LED bleskem.
  • Jaký procesor má HTC One ME? HTC One ME je vybaven procesorem MediaTek Helio X10 MT6795.
  • Kolik RAM má HTC One ME? HTC One ME je vybaven 3GB RAM.
  • Jaká je kapacita baterie HTC One ME? HTC One ME je vybaven baterií o kapacitě 2840 mAh.

Více informací o HTC One ME naleznete na oficiálních stránkách HTC A GSM aréna .