HTC One Mini - Specifikace a Recenze

HTC One Mini je kompaktní telefon s 4,3' S-LCD 3 displejem, 4MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 400 procesorem, 1GB DDR2 RAM a 1800 mAh baterií. Přečtěte si naši recenzi a specifikace.

HTC One Mini je kompaktní telefon, který se pyšní výkonnými funkcemi a moderním designem. Je vybaven 4,3' S-LCD 3 displejem, 4MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 400 procesorem, 1GB DDR2 RAM a 1800 mAh baterií. Přečtěte si naši recenzi a specifikace HTC One Mini.

Displej

HTC One Mini je vybaven 4,3' S-LCD 3 displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je velmi jasný a ostrý, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek a sledování videí. Má také vysokou svítivost, která umožňuje pohodlné používání telefonu i na slunci.

Fotoaparát

HTC One Mini je vybaven 4MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a dobrou kresbou. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která umožňuje pořizovat fotografie s vyváženým jasem a kontrastem.

HTC One Mini je moderní mobilní telefon s velmi dobrými specifikacemi. Má 4,3' displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů, 1,4GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM a 16GB interní paměti. Kromě toho má také 4MP fotoaparát s LED bleskem a Android 4.2.2 Jelly Bean. HTC One Mini je skvělým telefonem pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonný telefon. Podívejte se na karbonové umění nokia 8800 A z3 v iphone 6 recenze a specifikace HTC One Mini.

Procesor

HTC One Mini je vybaven Qualcomm Snapdragon 400 procesorem s taktem 1,4 GHz. Procesor je vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje více úloh současně. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení baterie.

RAM

HTC One Mini je vybaven 1GB DDR2 RAM. RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění. To znamená, že můžete snadno spouštět náročné aplikace a hry bez zpoždění.

Baterie

HTC One Mini je vybaven 1800 mAh baterií. Baterie je schopna vydržet až 10 hodin hovoru nebo až 400 hodin v pohotovostním režimu. To znamená, že můžete telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti nabíjení.

Závěr

HTC One Mini je kompaktní telefon s výkonnými funkcemi a moderním designem. Je vybaven 4,3' S-LCD 3 displejem, 4MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 400 procesorem, 1GB DDR2 RAM a 1800 mAh baterií. Pokud hledáte kompaktní telefon s výkonnými funkcemi, HTC One Mini je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je rozlišení displeje HTC One Mini?
  HTC One Mini je vybaven 4,3' S-LCD 3 displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má HTC One Mini?
  HTC One Mini je vybaven 4MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem.
 • Jaký procesor má HTC One Mini?
  HTC One Mini je vybaven Qualcomm Snapdragon 400 procesorem s taktem 1,4 GHz.
 • Jakou RAM má HTC One Mini?
  HTC One Mini je vybaven 1GB DDR2 RAM.
 • Jakou baterii má HTC One Mini?
  HTC One Mini je vybaven 1800 mAh baterií.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , TechRadar .