HTC Sensation XL - Specifikace, Fotoaparát, Procesor a Baterie

HTC Sensation XL je moderní telefon s velkým 4,7 palcovým S-LCD displejem, 8MP fotoaparátem s autofokusem, procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255 a baterií 1600 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou. Podívejme se na podrobné specifikace tohoto telefonu.

Displej

HTC Sensation XL má velký 4,7 palcový S-LCD displej s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální pro sledování filmů a prohlížení webových stránek.

HTC Sensation XL je vybaven výkonným procesorem Qualcomm MSM8255T 1,5 GHz, který je schopen zvládnout všechny vaše úkoly. Fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a je vybaven technologií BSI pro lepší fotografie. Baterie má kapacitu 1600 mAh a umožňuje vám užívat si váš telefon po dlouhou dobu. Pokud hledáte specifikace jiných telefonů, můžete se podívat na specifikace iphone 14 pro nebo specifikace priv blackberry .

Fotoaparát

HTC Sensation XL má 8MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát může pořizovat fotografie s rozlišením až 3264 x 2448 pixelů a může pořizovat videa s rozlišením až 1280 x 720 pixelů. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje a panoramatický režim.

Procesor

HTC Sensation XL je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255 s taktem 1,5 GHz. Procesor je vybaven technologií Adreno 205, která poskytuje výkonný grafický výkon. Procesor je také vybaven technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.

RAM

HTC Sensation XL má 0,75 GB RAM. To je dostatečné pro běh náročných aplikací a her. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek.Baterie

HTC Sensation XL má baterii s kapacitou 1600 mAh. Baterie je dostatečně výkonná pro běh náročných aplikací a her. Baterie může vydržet až 10 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.

Závěr

HTC Sensation XL je vybaven velkým 4,7 palcovým S-LCD displejem, 8MP fotoaparátem s autofokusem, procesorem Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255 a baterií 1600 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou. Pro více informací o HTC Sensation XL si můžete přečíst recenzi na GSM Arena nebo recenzi na CNET .

FAQ

 • Jaký je rozlišení displeje HTC Sensation XL?
  HTC Sensation XL má rozlišení 480 x 800 pixelů.
 • Jaký je fotoaparát HTC Sensation XL?
  HTC Sensation XL má 8MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem.
 • Jaký procesor má HTC Sensation XL?
  HTC Sensation XL má procesor Qualcomm Snapdragon S2 MSM8255 s taktem 1,5 GHz.
 • Jakou RAM má HTC Sensation XL?
  HTC Sensation XL má 0,75 GB RAM.
 • Jaká je kapacita baterie HTC Sensation XL?
  HTC Sensation XL má baterii s kapacitou 1600 mAh.