HTC Touch Diamond Specs - Všechny specifikace HTC Touch Diamond

HTC Touch Diamond je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Tento článek poskytuje podrobný

Displej

HTC Touch Diamond má 2,8palcový TFT displej s rozlišením 480 x 640 pixelů. Displej je vybaven technologií TouchFLO 3D, která umožňuje snadné ovládání a přístup k informacím. Displej je také vybaven technologií HTC Touch Pro, která umožňuje snadné přepínání mezi aplikacemi a rychlé přístupy k informacím.

HTC Touch Diamond je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 5,0 palcovým displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, procesorem Qualcomm MSM7201A s taktem 528 MHz, 512 MB RAM a 4 GB interní paměti. Má také 3,2MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. Kromě toho má také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm audio jack. HTC Touch Diamond je skvělou volbou pro ty, kteří hledají malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití v roce 2017. Malé telefony android 2017 jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní telefon s vysokým výkonem. Pokud hledáte výkonný telefon s moderním designem, můžete také zvážit Huawei P50 Pro .

Fotoaparát

HTC Touch Diamond je vybaven 3,2MP fotoaparátem s automatickým ostřením. Fotoaparát je vybaven technologií HTC ImageChip, která zajišťuje lepší kvalitu obrazu a rychlejší zpracování obrazu. Fotoaparát je také vybaven technologií HTC Touch Pro, která umožňuje snadné přepínání mezi aplikacemi a rychlé přístupy k informacím.

Procesor

HTC Touch Diamond je vybaven procesorem Qualcomm MSM7201 s taktem 528 MHz. Procesor je vybaven technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení baterie. Procesor je také vybaven technologií HTC Touch Pro, která umožňuje snadné přepínání mezi aplikacemi a rychlé přístupy k informacím.

RAM

HTC Touch Diamond je vybaven 0,2 GB RAM. RAM je vybaven technologií HTC Touch Pro, která umožňuje snadné přepínání mezi aplikacemi a rychlé přístupy k informacím. RAM je také vybaven technologií HTC ImageChip, která zajišťuje lepší kvalitu obrazu a rychlejší zpracování obrazu.Baterie

HTC Touch Diamond je vybaven baterií s kapacitou 900 mAh. Baterie je vybavena technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení baterie. Baterie je také vybavena technologií HTC Touch Pro, která umožňuje snadné přepínání mezi aplikacemi a rychlé přístupy k informacím.

Závěr

HTC Touch Diamond je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Tento článek poskytuje podrobný Další informace o HTC Touch Diamond naleznete na oficiálních stránkách HTC A GSM aréna .

FAQ

 • Jaký je displej HTC Touch Diamond?
  HTC Touch Diamond má 2,8palcový TFT displej s rozlišením 480 x 640 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má HTC Touch Diamond?
  HTC Touch Diamond je vybaven 3,2MP fotoaparátem s automatickým ostřením.
 • Jaký procesor má HTC Touch Diamond?
  HTC Touch Diamond je vybaven procesorem Qualcomm MSM7201 s taktem 528 MHz.
 • Jakou RAM má HTC Touch Diamond?
  HTC Touch Diamond je vybaven 0,2 GB RAM.
 • Jakou baterii má HTC Touch Diamond?
  HTC Touch Diamond je vybaven baterií s kapacitou 900 mAh.