HTC Touch - Specifikace a Funkce

HTC Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Tento telefon je vybaven 2,8 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, procesorem TI OMAP850, RAM 0,06 GB a baterií 1100 mAh. V tomto článku se podíváme na specifikace a funkce HTC Touch.

Displej

HTC Touch je vybaven 2,8 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 65 tisíc barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Díky dotykové obrazovce můžete snadno ovládat telefon a přístupovat k jeho funkcím.

Fotoaparát

HTC Touch je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 1600 x 1200 pixelů a umožňuje pořizovat videa s rozlišením až 320 x 240 pixelů. Fotoaparát je také vybaven několika základními funkcemi, jako je například digitální zoom, scénické režimy a další.

HTC Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou. Je vybaven 5palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 a 2 GB RAM. Má 16 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty. Fotoaparát má 13MPx a přední kameru 5MPx. HTC Touch je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. OnePlus 9 vs OnePlus 8T A T-Mobile Sparq jsou další telefony, které stojí za zvážení.

Procesor

HTC Touch je vybaven procesorem TI OMAP850 s taktem 200 MHz. Procesor je schopen zpracovat velké množství dat a umožňuje telefonu běžet rychle a bezproblémově. Procesor je také vybaven technologií PowerVR SGX, která umožňuje telefonu zobrazovat grafiku ve vysoké kvalitě.

RAM

HTC Touch je vybaven pamětí RAM o velikosti 0,06 GB. Paměť RAM umožňuje telefonu rychle zpracovávat data a umožňuje mu běžet rychle a bezproblémově.

Baterie

HTC Touch je vybaven baterií o kapacitě 1100 mAh. Baterie je schopna udržet telefon v provozu po dobu až 8 hodin při hovoru a až 300 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také schopna rychle se nabíjet a umožňuje telefonu být v provozu po dlouhou dobu.

Závěr

HTC Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Tento telefon je vybaven 2,8 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, procesorem TI OMAP850, RAM 0,06 GB a baterií 1100 mAh. Díky těmto funkcím je HTC Touch schopný poskytnout uživatelům vynikající zážitek z mobilního telefonování.

FAQ

  • Jaký je displej HTC Touch? HTC Touch je vybaven 2,8 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát HTC Touch? HTC Touch je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Jaký je procesor HTC Touch? HTC Touch je vybaven procesorem TI OMAP850 s taktem 200 MHz.
  • Jaká je velikost RAM HTC Touch? HTC Touch je vybaven pamětí RAM o velikosti 0,06 GB.
  • Jaká je kapacita baterie HTC Touch? HTC Touch je vybaven baterií o kapacitě 1100 mAh.

Více informací o HTC Touch naleznete na oficiálních stránkách HTC A GSM aréna .