HTC Vivid - Specifikace a Funkce

HTC Vivid je moderní telefon s velkou obrazovkou 4,5 palce, 8MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060 a 1GB RAM. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Obrazovka

HTC Vivid má velkou obrazovku 4,5 palce s technologií S-LCD. Obrazovka je velmi jasná a má široké pozorovací úhly. Je to ideální pro sledování filmů a prohlížení webových stránek. Obrazovka je také odolná proti poškrábání a je vybavena technologií Gorilla Glass.

Fotoaparát

HTC Vivid má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a noční režim. Fotoaparát je také vybaven technologií BSI, která zajišťuje lepší kvalitu fotografií v nízkém osvětlení. Fotoaparát může také nahrávat videa ve vysokém rozlišení.

HTC Vivid je moderní mobilní telefon s vysokými specifikacemi a funkcemi. Je vybaven 5 palcovým Super LCD displejem s rozlišením 540 x 960 pixelů, 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem, 1GB RAM a 16GB interní pamětí. Má také 8MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. HTC Vivid je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Je to skvělý telefon pro ty, kteří hledají výkonný a moderní mobilní zařízení. Pro více informací o mobilních telefonech si můžete prohlédnout okenní telefon nokia lumia 520 nebo velikost tabletu .

Procesor

HTC Vivid je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060. Tento procesor je vybaven technologií Dual-Core a má taktovací frekvenci 1,2 GHz. Procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje výkonný výkon pro hraní her a prohlížení webových stránek.

RAM

HTC Vivid má 1GB RAM. To znamená, že můžete spustit více aplikací současně a mít lepší výkon. RAM také umožňuje rychlejší načítání aplikací a webových stránek.Baterie

HTC Vivid má baterii o kapacitě 1620 mAh. To znamená, že můžete telefon používat po dobu až 8 hodin bez nutnosti dobíjení. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé dobíjení.

Závěr

HTC Vivid je moderní telefon s velkou obrazovkou 4,5 palce, 8MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060 a 1GB RAM. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Pokud hledáte výkonný telefon s moderními funkcemi, HTC Vivid je skvělou volbou.

FAQ

  • Jak velká je obrazovka HTC Vivid? Obrazovka HTC Vivid má velikost 4,5 palce.
  • Jaký fotoaparát má HTC Vivid? HTC Vivid má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením.
  • Jaký procesor má HTC Vivid? HTC Vivid má procesor Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060.
  • Kolik RAM má HTC Vivid? HTC Vivid má 1GB RAM.
  • Kolik mAh má baterie HTC Vivid? HTC Vivid má baterii o kapacitě 1620 mAh.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , Technický radar .