HTC Wildfire S Specs - Všechny specifikace HTC Wildfire S

HTC Wildfire S je populární mobilní telefon, který je vybaven špičkovou technologií. Je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227, 0,5 GB RAM a baterií 1230 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Níže jsou uvedeny všechny specifikace HTC Wildfire S.

Displej

HTC Wildfire S je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Díky technologii HTC Sense můžete snadno přizpůsobit displej podle vašich potřeb.

Fotoaparát

HTC Wildfire S je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů a nahrávat videa s rozlišením až 640 x 480 pixelů. Kamera je také vybavena funkcemi jako je geotagging, detekce obličeje a panoramatické snímání.

HTC Wildfire S je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Má 5MP fotoaparát, 3,2 palcový dotykový displej, 512 MB RAM a procesor Qualcomm Snapdragon S1. Je vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm jack pro sluchátka. Podporuje také microSD karty až do velikosti 32 GB. Všechny specifikace HTC Wildfire S jsou k dispozici na našich webových stránkách. Pokud se chcete dozvědět více o prvním Samsungu, který vyšel, podívejte se na kdy vyšel první Samsung . Pokud se chcete dozvědět více o LG Vu 10, podívejte se na specifikace LG Vu 10 .

Procesor

HTC Wildfire S je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227 s taktem 600 MHz. Tento procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje výkonný a spolehlivý výkon. Procesor je také vybaven technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.

RAM

HTC Wildfire S je vybaven 0,5 GB RAM. To umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění. RAM také umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně bez zpomalení výkonu.Baterie

HTC Wildfire S je vybaven baterií s kapacitou 1230 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také vybavena technologií Qualcomm Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.

Závěr

HTC Wildfire S je vybaven špičkovou technologií a nabízí výkonný a spolehlivý výkon. Je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227, 0,5 GB RAM a baterií 1230 mAh. Pokud hledáte výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi, HTC Wildfire S je pro vás ideální volbou.

Odkazy

FAQ

  • Q: Jak velký je displej HTC Wildfire S?
    A: HTC Wildfire S je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů.
  • Q: Jaký procesor má HTC Wildfire S?
    A: HTC Wildfire S je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227 s taktem 600 MHz.
  • Q: Jakou kapacitu má baterie HTC Wildfire S?
    A: HTC Wildfire S je vybaven baterií s kapacitou 1230 mAh.