Specifikace Huawei Ascend G6 – Vše, co potřebujete vědět

Huawei Ascend G6 je smartphone střední třídy, který v sobě skrývá spoustu funkcí do malého balení. Má 4,5' LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a procesor Qualcomm Snapdragon 400. V tomto článku se podíváme na úplné specifikace Huawei Ascend G6 a na to, co z něj dělá skvělé zařízení.

Zobrazit

Huawei Ascend G6 má 4,5' LCD displej s rozlišením 960 x 540 pixelů. Díky tomu má hustotu pixelů 245 ppi, což je dobré pro zařízení střední třídy. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3, které jej pomáhá udržet bez poškrábání.

Huawei Ascend G6 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 5' HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1.2GHz čtyřjádrovým procesorem. Jeho výkonné funkce zahrnují 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a NFC. Huawei Ascend G6 je také vybaven 4GB RAM a 8GB interní pamětí. Pokud hledáte mobilní telefon s výkonnými funkcemi, Huawei Ascend G6 je skvělou volbou. nabídka lg v10 , podvod s pozastavením účtu verizon .

Fotoaparát

Huawei Ascend G6 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením se snímačem BSI a 22mm objektivem. To umožňuje pořizovat kvalitní fotografie za různých světelných podmínek. Má také 1,3MP přední kameru pro pořizování selfie a videohovory.

Procesor

Huawei Ascend G6 pohání procesor Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926. Jedná se o čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, což je dobré pro zařízení střední třídy. Má také 1 GB RAM, což je dostačující pro většinu úkolů.

baterie

Huawei Ascend G6 má 2000 mAh baterii, což je dobré pro zařízení střední třídy. Měl by být schopen vydržet celý den mírného používání, ale může se potýkat s intenzivnějšími úkoly.Závěr

Huawei Ascend G6 je skvělé zařízení střední třídy, které obsahuje spoustu funkcí do malého balení. Má 4,5' LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a procesor Qualcomm Snapdragon 400. Disponuje také 2000 mAh baterií, která by měla většině uživatelů stačit. Pokud hledáte zařízení střední třídy, Huawei Ascend G6 rozhodně stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Huawei Ascend G6?
  A: Huawei Ascend G6 má 4,5' LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Huawei Ascend G6?
  Odpověď: Huawei Ascend G6 je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926.
 • Otázka: Jak dobrý je fotoaparát na Huawei Ascend G6?
  A: Huawei Ascend G6 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením se snímačem BSI a 22mm objektivem.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie na Huawei Ascend G6?
  A: Huawei Ascend G6 má 2000 mAh baterii, která by měla stačit většině uživatelů.

Pro více informací o Huawei Ascend G6 se podívejte GSM aréna a Telefon Arena .