Huawei IDEOS S7 - Specifikace displeje, fotoaparátu, procesoru a baterie

Huawei IDEOS S7 je moderní zařízení s řadou vysoce kvalitních specifikací. Je vybaven 7 palcovým TFT displejem, fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon a baterií 2200 mAh. Přečtěte si více o specifikacích tohoto zařízení.

Displej

Huawei IDEOS S7 je vybaven 7 palcovým TFT displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí široké pozorovací úhly. Jeho jemnost je dostatečná pro přehledné zobrazení textu a obrázků.

Fotoaparát

Huawei IDEOS S7 je vybaven 5 megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů a nahrávat videa s rozlišením až 640 x 480 pixelů. Fotoaparát je také vybaven technologií geo-tagging, která umožňuje ukládat informace o poloze fotografie.

Huawei IDEOS S7 je vybaven displejem s úhlopříčkou 7 palců a rozlišením 800 x 480 pixelů. Fotoaparát má rozlišení 5 megapixelů a je vybaven autofokusem a LED bleskem. Procesor je 800 MHz Qualcomm MSM7225 a baterie má kapacitu 1500 mAh. Specifikace LG G8 A Viditelná půlnoc vs Moto G Pure jsou další možnosti, které stojí za zvážení.

Procesor

Huawei IDEOS S7 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon s taktem 1 GHz. Procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje vysokou výkonnost. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení baterie.

RAM

Huawei IDEOS S7 je vybaven 0,25 GB RAM. RAM je dostatečná pro běh náročných aplikací a hraní her. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek.

Baterie

Huawei IDEOS S7 je vybaven baterií s kapacitou 2200 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.

Závěr

Huawei IDEOS S7 je vybaven 7 palcovým TFT displejem, 5 megapixelovým fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon a baterií 2200 mAh. Jeho výkonné specifikace umožňují plynulý chod aplikací a her. Baterie s kapacitou 2200 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro více hodin hovoru a pohotovostního režimu.

Odkazy

FAQ

 • Q: Jak velký je displej Huawei IDEOS S7?
  A: Huawei IDEOS S7 je vybaven 7 palcovým TFT displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Huawei IDEOS S7?
  A: Huawei IDEOS S7 je vybaven 5 megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Q: Jaký procesor má Huawei IDEOS S7?
  A: Huawei IDEOS S7 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon s taktem 1 GHz.
 • Q: Jaká je kapacita baterie Huawei IDEOS S7?
  A: Huawei IDEOS S7 je vybaven baterií s kapacitou 2200 mAh.