Huawei Mate 20 Pro - Nejlepší výkonný telefon s nejnovějšími technologiemi

Huawei Mate 20 Pro je nejnovější vlajková loď společnosti Huawei s nejlepším výkonem, nejlepším displejem a nejlepšími fotoaparáty. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi, které vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků. Podívejte se na jeho specifikace a zjistěte, proč je to nejlepší telefon na trhu.

Displej

Huawei Mate 20 Pro je vybaven 6,4palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 3120 pixelů. Tento displej je navržen tak, aby poskytoval nejlepší možný obrazový výkon. Jeho jas je až 600 nitů, což znamená, že obraz je ostrý a jasný i na slunečném dni. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5.

Fotoaparáty

Huawei Mate 20 Pro je vybaven třemi fotoaparáty. Hlavní fotoaparát má 40MP rozlišení s laserovým a PDAF autofokusem a CMOS snímačem obrazu. Druhý fotoaparát má 8MP rozlišení a je vybaven teleobjektivem. Třetí fotoaparát má 20MP rozlišení a je vybaven širokoúhlým objektivem. Tyto fotoaparáty vám umožní pořizovat kvalitní fotografie a videa.

Huawei Mate 20 Pro je nejlepší výkonný telefon s nejnovějšími technologiemi. Nabízí výkonný procesor, velkou baterii a špičkovou kameru. Je vybaven nejnovějšími technologiemi, jako je například 5G, AI a další. Můžete se těšit na nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Pokud hledáte nejlepší nabídky, nezapomeňte se podívat na cílový hlavní den A Sony ericsson experia mini .

Procesor

Huawei Mate 20 Pro je vybaven procesorem HiSilicon Kirin 980, který je vyroben technologií 7nm. Tento procesor je navržen tak, aby poskytoval nejlepší možný výkon. Jeho 8 jádrový procesor je schopen zpracovat až 2,6 GHz a jeho grafický procesor je schopen zpracovat až 750 MHz. To znamená, že tento telefon je schopen zpracovat i ty nejnáročnější úkoly.

RAM

Huawei Mate 20 Pro je vybaven 6GB RAM. To znamená, že tento telefon je schopen zpracovat více úloh současně a poskytovat tak nejlepší možný výkon. 6GB RAM je také dostatečné pro hraní her a prohlížení webu.

Baterie

Huawei Mate 20 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4200 mAh. To znamená, že tento telefon může být používán po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

Huawei Mate 20 Pro je nejnovější vlajková loď společnosti Huawei s nejlepším výkonem, nejlepším displejem a nejlepšími fotoaparáty. Je vybaven nejnovějšími technologiemi, které vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků. Podívejte se na jeho specifikace a zjistěte, proč je to nejlepší telefon na trhu. GSM aréna , TechRadar .

FAQ

 • Jaký je displej Huawei Mate 20 Pro?
  Huawei Mate 20 Pro je vybaven 6,4palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 3120 pixelů.
 • Jaké fotoaparáty má Huawei Mate 20 Pro?
  Huawei Mate 20 Pro je vybaven třemi fotoaparáty. Hlavní fotoaparát má 40MP rozlišení s laserovým a PDAF autofokusem a CMOS snímačem obrazu. Druhý fotoaparát má 8MP rozlišení a je vybaven teleobjektivem. Třetí fotoaparát má 20MP rozlišení a je vybaven širokoúhlým objektivem.
 • Jaký procesor má Huawei Mate 20 Pro?
  Huawei Mate 20 Pro je vybaven procesorem HiSilicon Kirin 980, který je vyroben technologií 7nm.
 • Jak moc RAM má Huawei Mate 20 Pro?
  Huawei Mate 20 Pro je vybaven 6GB RAM.
 • Jak velká baterie má Huawei Mate 20 Pro?
  Huawei Mate 20 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4200 mAh.