Huawei Mate 30 Pro - Nejnovější Specifikace a Funkce

Huawei Mate 30 Pro je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Huawei. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které tento telefon nabízí.

Displej

Huawei Mate 30 Pro je vybaven 6,5palcovým OLED displejem s rozlišením 1176 x 2400 pixelů. Displej je navíc chráněn sklem Corning Gorilla Glass 6, které zajišťuje odolnost proti poškrábání. Díky OLED technologii můžete očekávat živé barvy a vysokou úroveň jasu.

Huawei Mate 30 Pro je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Huawei. Tento telefon nabízí špičkové specifikace a funkce, které jsou nejlepší v jeho třídě. Je vybaven 6,53 palcovým OLED displejem s rozlišením 1176 x 2400 pixelů, 8 GB RAM a 128 GB úložištěm. Telefon je také vybaven čtyřjádrovým procesorem Kirin 990, který je schopen poskytnout výkonný výkon. Mate 30 Pro je také vybaven 40MP hlavním fotoaparátem, 8MP teleobjektivem a 16MP ultrazoom objektivem. Kromě toho je telefon vybaven také řadou dalších funkcí, jako je podpora 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 a NFC. South Park Phone Destroyer Android Datum vydání A Apple Watch Series 3 38mm jsou také k dispozici.

Fotoaparát

Huawei Mate 30 Pro je vybaven 40MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a širokým dynamickým rozsahem. Kromě toho je vybaven funkcí AI, která vám umožní pořizovat profesionální fotografie.

Procesor

Huawei Mate 30 Pro je vybaven 8jádrovým procesorem HiSilicon Kirin 990 (7 nm). Tento procesor je vybaven nejnovějšími technologiemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Procesor je navíc vybaven technologií AI, která vám umožní využívat nejnovější funkce a aplikace.

RAM

Huawei Mate 30 Pro je vybaven 8GB LPDDR4 RAM. To znamená, že můžete očekávat vysokou úroveň výkonu a rychlosti. RAM je navíc dostatečně velký, abyste mohli spouštět náročné aplikace a hry bez jakýchkoli problémů.

Baterie

Huawei Mate 30 Pro je vybaven baterií o kapacitě 4500 mAh. To znamená, že můžete očekávat vysokou úroveň výdrže baterie. Baterie je navíc vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

Huawei Mate 30 Pro je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Huawei. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce, které tento telefon nabízí.

FAQ

  • Jaký je displej Huawei Mate 30 Pro? Huawei Mate 30 Pro je vybaven 6,5palcovým OLED displejem s rozlišením 1176 x 2400 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Huawei Mate 30 Pro? Huawei Mate 30 Pro je vybaven 40MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
  • Jaký procesor má Huawei Mate 30 Pro? Huawei Mate 30 Pro je vybaven 8jádrovým procesorem HiSilicon Kirin 990 (7 nm).
  • Jakou RAM má Huawei Mate 30 Pro? Huawei Mate 30 Pro je vybaven 8GB LPDDR4 RAM.
  • Jakou baterii má Huawei Mate 30 Pro? Huawei Mate 30 Pro je vybaven baterií o kapacitě 4500 mAh.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , The Verge .