Specifikace a funkce Huawei MediaPad M3

Huawei MediaPad M3 je výkonný tablet s řadou působivých specifikací a funkcí. Má 8,4' IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor HiSilicon Kirin 950, 4GB LPDDR4 RAM a 5100 mAh baterii. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace a funkce Huawei MediaPad M3.

Zobrazit

Huawei MediaPad M3 má 8,4' IPS LCD displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Displej je jasný a jasný, s vynikající přesností barev a širokými pozorovacími úhly. Má také široký rozsah úrovní jasu, takže je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Fotoaparát

Huawei MediaPad M3 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a světelností f/2.2. Fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa a má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a detekce obličeje. Fotoaparát má také řadu režimů fotografování, včetně manuálního, automatického a nočního režimu.

Huawei MediaPad M3 je vybaven 8,4palcovým displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Kirin 950, 4 GB RAM a 32 GB interní paměti. Kromě toho je vybaven 8MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Huawei MediaPad M3 je také vybaven baterií s kapacitou 5100 mAh, která poskytuje až 10 hodin provozu. Kromě toho je vybaven technologií Hi-Fi, která poskytuje vynikající zvukový zážitek. Samsung e250 A migrace Sprintu do T-Mobile jsou také dostupné.

Procesor

Huawei MediaPad M3 je poháněn procesorem HiSilicon Kirin 950. Procesor je výkonný osmijádrový čip, který je schopen snadno zvládnout řadu úkolů. Má také řadu funkcí, jako je přehrávání 4K videa, 3D hry a multitasking.

RAM

Huawei MediaPad M3 má 4 GB LPDDR4 RAM. To je dostatek paměti RAM pro zvládnutí řady úkolů, včetně multitaskingu a hraní her. Paměť RAM je také rychlá, což umožňuje hladký a citlivý výkon.baterie

Huawei MediaPad M3 má 5100 mAh baterii. To stačí k zajištění až 10hodinové výdrže baterie v závislosti na používání. Baterie je také rychle nabíjecí, což umožňuje její rychlé nabití.

Závěr

Huawei MediaPad M3 je výkonný tablet s řadou působivých specifikací a funkcí. Má 8,4' IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor HiSilicon Kirin 950, 4GB LPDDR4 RAM a 5100 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný tablet se skvělými specifikacemi a funkcemi, Huawei MediaPad M3 je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Huawei MediaPad M3?
  Odpověď: Huawei MediaPad M3 má 8,4' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Huawei MediaPad M3?
  Odpověď: Huawei MediaPad M3 je poháněn procesorem HiSilicon Kirin 950.
 • Otázka: Kolik RAM má Huawei MediaPad M3?
  Odpověď: Huawei MediaPad M3 má 4 GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie na Huawei MediaPad M3?
  Odpověď: Huawei MediaPad M3 má 5100 mAh baterii, která vydrží až 10 hodin v závislosti na používání.

Další informace o Huawei MediaPad M3 naleznete zde GSM aréna a Technický radar .