Huawei P8 Lite - Specifikace a Recenze

Huawei P8 Lite je moderní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 620 procesorem, 2GB LPDDR3 RAM a 2200 mAh baterií. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak se tento telefon vyrovnává s konkurencí.

Displej

Huawei P8 Lite je vybaven 5 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obraz je ostrý a jasný. Díky IPS technologii je displej velmi odolný vůči poškrábání a odolný vůči vodě.

Fotoaparát

Huawei P8 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a jasností. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je HDR, panorama, noční režim a další. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa ve vysokém rozlišení.

Huawei P8 Lite je moderní mobilní telefon s 5' HD displejem a 8jádrovým procesorem. Má 13MP fotoaparát a 8GB interní paměti. Je vybavený operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Huawei P8 Lite je vybavený všemi nejnovějšími technologiemi a nabízí skvělý výkon. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s vysokým výkonem, Huawei P8 Lite je skvělou volbou. Podívejte se na specifikace a recenze Huawei P8 Lite a porovnejte je s LG Phoenix 2 A xiaomi mi 8 lite .

Procesor

Huawei P8 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 620 procesorem. Tento procesor je vybaven osmi jádry a je schopen poskytovat vynikající výkon. Procesor je také vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje rychlejší a efektivnější zpracování dat. Procesor je také vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje více úloh současně.

RAM

Huawei P8 Lite je vybaven 2GB LPDDR3 RAM. Tento RAM je schopen poskytovat vynikající výkon a umožňuje rychlé a efektivní zpracování dat. RAM je také velmi úsporný a umožňuje telefonu pracovat bez přerušení.Baterie

Huawei P8 Lite je vybaven 2200 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru nebo až 8 hodin surfování po internetu. Baterie je také velmi úsporná a umožňuje telefonu pracovat bez přerušení.

Závěr

Huawei P8 Lite je moderní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 620 procesorem, 2GB LPDDR3 RAM a 2200 mAh baterií. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Pokud hledáte moderní telefon s vynikajícím výkonem, Huawei P8 Lite je skvělou volbou.

Zdroje:

FAQ

 • Q: Jaký je displej Huawei P8 Lite?
  A: Huawei P8 Lite je vybaven 5 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Huawei P8 Lite?
  A: Huawei P8 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem.
 • Q: Jaký procesor má Huawei P8 Lite?
  A: Huawei P8 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 620 procesorem.
 • Q: Jaký RAM má Huawei P8 Lite?
  A: Huawei P8 Lite je vybaven 2GB LPDDR3 RAM.
 • Q: Jaká je baterie Huawei P8 Lite?
  A: Huawei P8 Lite je vybaven 2200 mAh baterií.