Huawei P9 Lite - Specifikace a Recenze

Huawei P9 Lite je moderní telefon s 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 650 procesorem, 3GB RAM a 3000 mAh baterií. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak se tento telefon vyrovná s konkurencí.

Displej

Huawei P9 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obraz je ostrý a jasný. Díky IPS technologii je displej velmi odolný vůči poškrábání a odolný vůči vodě.

Fotoaparát

Huawei P9 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a jasnými barvami. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je HDR, panorama, noční režim a další. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa ve vysokém rozlišení.

Huawei P9 Lite je moderní mobilní telefon s výkonným procesorem, který poskytuje vynikající výkon. Má 5,2' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů, 8jádrový procesor Kirin 650, 3 GB RAM a 16 GB interní paměti. Kromě toho má 13MP fotoaparát s autofokusem a 8MP přední kameru. Huawei P9 Lite je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a USB. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s výkonným procesorem, Huawei P9 Lite je skvělou volbou. Podívejte se na specifikace Huawei P9 Lite A recenze Huawei P9 Lite pro více informací. Můžete také porovnat s specifikacemi iPad Air 2022 nebo specifikacemi LG Spectrum .

Procesor

Huawei P9 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 650 procesorem, který je vyroben na 16nm technologii. Tento procesor je velmi výkonný a nabízí vynikající výkon. Procesor je schopen zpracovat více úloh současně a je schopen zvládnout i náročné hry. Procesor je také velmi úsporný a umožňuje telefonu pracovat déle na jedno nabití.

RAM

Huawei P9 Lite je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. Tato paměť je dostatečně velká pro běžné použití a umožňuje telefonu pracovat rychleji. RAM je také dostatečně velká pro hraní náročných her a pro práci s více aplikacemi současně.

Baterie

Huawei P9 Lite je vybaven 3000 mAh baterií. Tato baterie je dostatečně velká pro běžné použití a umožňuje telefonu pracovat až 12 hodin na jedno nabití. Baterie je také velmi úsporná a umožňuje telefonu pracovat déle na jedno nabití.

Závěr

Huawei P9 Lite je moderní telefon s 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 650 procesorem, 3GB RAM a 3000 mAh baterií. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Pokud hledáte moderní telefon s vynikajícím výkonem, Huawei P9 Lite je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Huawei P9 Lite? Huawei P9 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Huawei P9 Lite? Huawei P9 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem.
  • Jaký procesor má Huawei P9 Lite? Huawei P9 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 650 procesorem, který je vyroben na 16nm technologii.
  • Jak velká je RAM Huawei P9 Lite? Huawei P9 Lite je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
  • Jak velká je baterie Huawei P9 Lite? Huawei P9 Lite je vybaven 3000 mAh baterií.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET .