Specifikace Huawei P9: 5,2' IPS LCD, 12MP fotoaparát, HiSilicon Kirin 955

Huawei P9 je výkonný smartphone s 5,2' IPS LCD displejem, 12MP fotoaparátem, procesorem HiSilicon Kirin 955, 3GB LPDDR4 RAM a 3000 mAh baterií. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace a funkce Huawei P9, které vám pomohou rozhodnout, zda je to pro vás ten pravý telefon.

Zobrazit

Huawei P9 má 5,2' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je jasný a jasný, s vynikající reprodukcí barev a širokými pozorovacími úhly. Displej je také chráněn Corning Gorilla Glass 4, které jej pomáhá chránit před poškrábáním a jiným poškozením.

Huawei P9 je vybaven 5,2' IPS LCD displejem, 12 MP fotoaparátem a HiSilicon Kirin 955 procesorem. Verizon 5G rozvrh A Toshiba Encore 2 specifikace jsou k dispozici pro více informací.

Fotoaparát

Huawei P9 je vybaven 12MP fotoaparátem s laserovým a PDAF autofocusem, obrazovým snímačem CMOS a snímačem BSI. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie a videa i za zhoršených světelných podmínek. Fotoaparát je také vybaven dvoutónovým LED bleskem, který pomáhá zlepšit kvalitu fotografií pořízených za zhoršených světelných podmínek.

Procesor

Huawei P9 pohání procesor HiSilicon Kirin 955, což je výkonný osmijádrový procesor s taktem až 2,5 GHz. Procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů a je také schopen bez problémů spouštět nejnovější hry a aplikace.

RAM

Huawei P9 je vybaven 3GB LPDDR4 RAM, což je více než dostačující pro většinu úkolů. Paměť RAM je také rychlá a efektivní, což pomáhá zlepšit celkový výkon zařízení.baterie

Huawei P9 je vybaven 3000 mAh baterií, která je pro většinu uživatelů více než dostatečná. Baterie je také schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu.

Závěr

Huawei P9 je výkonný smartphone s 5,2' IPS LCD displejem, 12MP fotoaparátem, procesorem HiSilicon Kirin 955, 3GB LPDDR4 RAM a 3000 mAh baterií. Zařízení je schopno snadno zvládnout většinu úkolů a je také schopno bez problémů spouštět nejnovější hry a aplikace. Pokud hledáte výkonný smartphone s vynikajícími specifikacemi, pak Huawei P9 rozhodně stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Huawei P9?
  Odpověď: Huawei P9 má 5,2' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký typ procesoru má Huawei P9?
  Odpověď: Huawei P9 je poháněn procesorem HiSilicon Kirin 955.
 • Otázka: Kolik RAM má Huawei P9?
  Odpověď: Huawei P9 je vybaven 3 GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie na Huawei P9?
  Odpověď: Huawei P9 je vybaven 3000 mAh baterií, která je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu.

Pro více informací o Huawei P9 navštivte GSM aréna a Technický radar .