Specifikace Huawei Y3II – 4,5' LCD, 5MP autofocus, MediaTek MT6735M

Jako odborník na gadgety jsem tu, abych vám poskytl všechny podrobnosti o specifikacích Huawei Y3II. Toto zařízení je vybaveno 4,5' LCD displejem, 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem MediaTek MT6735M, 1GB LPDDR3 RAM a 2100 mAh baterií. Pojďme se blíže podívat na funkce tohoto zařízení.

Zobrazit

Huawei Y3II má 4,5' LCD displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Tento displej je ideální pro sledování videí, hraní her a procházení webu. Displej má také dobré pozorovací úhly a je dostatečně jasný pro venkovní použití.

Fotoaparát

Huawei Y3II je vybaven 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením. Tento fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Má také funkce, jako je detekce obličeje, HDR a panoramatický režim.

Huawei Y3II je vybaven 4,5' LCD displejem, 5MP autofokusem a čipem MediaTek MT6735M. Je to skvělý telefon pro každodenní použití. Pokud hledáte další informace o specifikacích mobilních telefonů, můžete se podívat na n brána nokia A kindle fire hd 8.9 spec .

Procesor

Huawei Y3II pohání procesor MediaTek MT6735M. Tento procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů. Je také energeticky účinný, takže se nemusíte bát vybití baterie.

RAM

Huawei Y3II je vybaven 1GB LPDDR3 RAM. To je dostatek paměti RAM pro většinu úkolů, jako je procházení webu, sledování videí a hraní her. Zajišťuje také hladký chod zařízení.baterie

Huawei Y3II je vybaven 2100 mAh baterií. Tato baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 hodin přehrávání videa. Disponuje také technologií rychlého nabíjení, takže na nabití zařízení nebudete muset čekat příliš dlouho.

Závěr

Huawei Y3II je skvělé zařízení pro ty, kteří hledají levný smartphone. Má 4,5' LCD displej, 5MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6735M, 1GB LPDDR3 RAM a 2100 mAh baterii. Všechny tyto funkce dělají z Huawei Y3II skvělé zařízení pro ty, kteří hledají levný smartphone.

Pro více informací o Huawei Y3II se podívejte GSM aréna a Telefon Arena .

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Huawei Y3II?
  A: Huawei Y3II má 4,5' LCD displej.
 • Otázka: Jaký typ procesoru má Huawei Y3II?
  Odpověď: Huawei Y3II je poháněn procesorem MediaTek MT6735M.
 • Otázka: Kolik RAM má Huawei Y3II?
  A: Huawei Y3II má 1GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaký typ baterie má Huawei Y3II?
  A: Huawei Y3II má 2100 mAh baterii.