Galaxy Z Fold 5: Žádné speciální vylepšení, žádný slot pro S Pen

Všichni jsme se těšili na vylepšení Galaxy Z Fold 5, ale bohužel, insider potvrdil, že se spekulace nepotvrdily. Žádný slot pro S Pen ani nová kamera. Čtěte dále, abyste zjistili, jaké jsou další specifikace tohoto modelu.

Co se dozvíme o Galaxy Z Fold 5?

Galaxy Z Fold 5 bude mít stejnou velikost jako jeho předchůdce, tedy 7,6 palce. Bude mít také stejný displej s rozlišením 2213 x 1689 pixelů. Zadní strana bude mít stejnou konstrukci jako předchozí model, tedy tři fotoaparáty. To znamená, že se neobjeví žádné nové fotoaparáty ani žádné speciální vylepšení.

Galaxy Z Fold 5 nepřináší žádné speciální vylepšení ani slot pro S Pen. To znamená, že uživatelé nebudou moci využívat žádné z funkcí S Penu, jako je například psaní poznámek nebo kreslení. Pokud se chcete dozvědět více o Temu aplikaci , která nabízí zboží za nízké ceny s bezplatnou dopravou, nebo o smartphonech bez fotoaparátu , které mají svůj dobrý důvod, navštivte naše webové stránky.

Co se týče S Pen?

Bohužel, Galaxy Z Fold 5 nebude mít žádný slot pro S Pen. To znamená, že uživatelé nebudou moci používat stylus na svém telefonu. To je velké zklamání pro ty, kteří chtěli používat stylus na svém telefonu.

Jaké jsou další specifikace?

Galaxy Z Fold 5 bude mít procesor Snapdragon 888, 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Bude mít také 4 500 mAh baterii a podporu pro rychlé nabíjení. Telefon bude mít také podporu pro 5G sítě.

Závěr

Galaxy Z Fold 5 bude mít stejnou velikost jako jeho předchůdce, stejný displej a stejnou konstrukci zadní strany. Žádný slot pro S Pen ani nová kamera. Bude mít procesor Snapdragon 888, 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Bude mít také 4 500 mAh baterii a podporu pro rychlé nabíjení a 5G sítě.

FAQ

  • Má Galaxy Z Fold 5 slot pro S Pen? Ne, Galaxy Z Fold 5 nemá slot pro S Pen.
  • Jaké jsou specifikace Galaxy Z Fold 5? Galaxy Z Fold 5 bude mít procesor Snapdragon 888, 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Bude mít také 4 500 mAh baterii a podporu pro rychlé nabíjení a 5G sítě.
  • Bude mít Galaxy Z Fold 5 novou kameru? Ne, Galaxy Z Fold 5 bude mít stejnou konstrukci zadní strany jako jeho předchůdce, tedy tři fotoaparáty.

Více informací o Galaxy Z Fold 5 naleznete na oficiální stránce Samsungu nebo na The Verge .