Recenze iPad mini 6: malé rozměry, maximální výkon!

Nově navržený iPad mini 6 je nejluxusnější a nejrychlejší malý tablet, který si můžete koupit. Jeho malé rozměry a maximální výkon ho činí jedinečným. Podívejme se, co je na něm tak speciálního.

Vylepšený design

iPad mini 6 je vybaven novým designem, který je lehčí a tenčí než jeho předchůdce. Jeho hmotnost je pouhých 300 gramů a jeho tloušťka je pouhých 6,1 mm. Jeho kompaktní rozměry umožňují pohodlné držení v jedné ruce a snadné přenášení. Jeho zaoblené hrany a lesklý povrch dodávají tomuto tabletu moderní vzhled.

Recenze iPad mini 6: malé rozměry, maximální výkon! iPad mini 6 je nejnovějším přírůstkem do rodiny iPadů. Jeho malé rozměry a vysoký výkon jsou ideální pro každého, kdo hledá kompaktní tablet s výkonem, který je schopen uspokojit i náročné uživatele. iPad mini 6 je vybaven 7,9palcovým Retina displejem, 8jádrovým procesorem A12 Bionic a podporou Apple Pencil. Jeho výkon je dostatečný pro všechny druhy úloh, od prohlížení webu až po hraní her. Pokud hledáte kompaktní tablet s vysokým výkonem, iPad mini 6 je skvělou volbou. Pověst o telefonu HTC A Verizon zvyšuje cenu za neomezená data jsou také zajímavé čtení.

Výkonný procesor

iPad mini 6 je vybaven 8jádrovým procesorem A12 Bionic, který je nejvýkonnějším procesorem, který Apple kdy vyrobil. Tento procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje rychlé a plynulé zážitky z hraní her a prohlížení webových stránek. iPad mini 6 je také vybaven 4 GB RAM, což znamená, že můžete otevřít více aplikací současně bez zpomalení.

Vylepšená kamera

iPad mini 6 je vybaven 8MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa s vysokým rozlišením. iPad mini 6 také nabízí širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12MP, který je ideální pro pořizování širokoúhlých fotografií a videí.Vylepšený displej

iPad mini 6 je vybaven 7,9palcovým Retina displejem s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Displej je schopen zobrazit živé barvy a ostré detaily. Jeho antireflexní povrch zajišťuje, že obraz je čitelný i na slunci. iPad mini 6 také nabízí technologii True Tone, která automaticky upravuje barevnou teplotu displeje podle okolního osvětlení.

Výdrž baterie

iPad mini 6 je vybaven baterií s kapacitou 19,1 Wh, která je schopna vydržet až 10 hodin při běžném používání. To znamená, že můžete iPad mini 6 používat po celý den bez nutnosti dobíjení. iPad mini 6 také nabízí rychlé dobíjení, které vám umožní dobít tablet z 0 na 50% během pouhých 30 minut.

Závěr

iPad mini 6 je nejluxusnější a nejrychlejší malý tablet, který si můžete koupit. Jeho vylepšený design, výkonný procesor, vylepšená kamera, vylepšený displej a výdrž baterie ho činí jedinečným. Pokud hledáte malý tablet s vysokým výkonem, iPad mini 6 je pro vás tou správnou volbou.

FAQ

 • Jaký je rozměr iPad mini 6?
  iPad mini 6 má rozměry 203,2 x 134,8 x 6,1 mm.
 • Jaký je výkon procesoru iPad mini 6?
  iPad mini 6 je vybaven 8jádrovým procesorem A12 Bionic.
 • Jaká je kapacita baterie iPad mini 6?
  iPad mini 6 je vybaven baterií s kapacitou 19,1 Wh.
 • Jaké rozlišení má displej iPad mini 6?
  iPad mini 6 je vybaven 7,9palcovým Retina displejem s rozlišením 2048 x 1536 pixelů.

Zdroje: Jablko , CNET , The Verge .