Karbonn K9 Smart Eco - Specifikace a Recenze

Karbonn K9 Smart Eco je chytrý telefon s 5 palcovým displejem, 2MP fotoaparátem, 1GB RAM a baterií 2300 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají levný a spolehlivý telefon s dobrými funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho specifikace.

Displej

Karbonn K9 Smart Eco má 5 palcový displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je velmi jasný a čitelný, takže je ideální pro sledování videí a prohlížení webových stránek. Má také velmi dobrou odezvu na dotek, takže je snadné používat.

Karbonn K9 Smart Eco je moderní mobilní telefon s 5 palcovým displejem a 8MP fotoaparátem. Je vybaven operačním systémem Android 6.0 Marshmallow a má 1 GB RAM a 8 GB ROM. Je vybaven technologií Dual SIM a má baterii o kapacitě 2000 mAh. Je vybaven funkcemi jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Karbonn K9 Smart Eco je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s dobrými funkcemi. Pokud hledáte recenzi, můžete se podívat na Asus zenfone 3 deluxe speciální edice recenze nebo se dozvědět více o bonus poskytnutý společností Verizon .

Fotoaparát

Karbonn K9 Smart Eco má 2MP fotoaparát s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat slušné fotografie, ale není to nejlepší fotoaparát na trhu. Fotoaparát má také několik základních funkcí, jako je zaostřování, expoziční korekce a nastavení bílé barvy.

RAM a úložiště

Karbonn K9 Smart Eco má 1GB RAM a 8GB vnitřního úložiště. To je dostatek paměti pro běžné použití, ale pokud budete chtít uložit více dat, můžete použít microSD kartu až do velikosti 32GB.

Baterie

Karbonn K9 Smart Eco má baterii o kapacitě 2300 mAh. Baterie je schopná vydržet až 8 hodin hovoru nebo až 10 hodin přehrávání videa. To je dostatečná výdrž pro běžné použití.

Další funkce

Karbonn K9 Smart Eco má také několik dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Má také podporu pro dual SIM karty, takže můžete používat dvě SIM karty současně. Telefon má také podporu pro 3G sítě, takže můžete surfovat po internetu rychleji.

Závěr

Karbonn K9 Smart Eco je levný a spolehlivý telefon s dobrými funkcemi. Má 5 palcový displej, 2MP fotoaparát, 1GB RAM a baterii 2300 mAh. Má také několik dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Pokud hledáte levný a spolehlivý telefon, Karbonn K9 Smart Eco je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Karbonn K9 Smart Eco? Karbonn K9 Smart Eco má 5 palcový displej s rozlišením 480 x 854 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Karbonn K9 Smart Eco? Karbonn K9 Smart Eco má 2MP fotoaparát s LED bleskem.
  • Jaká je RAM a úložiště Karbonn K9 Smart Eco? Karbonn K9 Smart Eco má 1GB RAM a 8GB vnitřního úložiště.
  • Jaká je baterie Karbonn K9 Smart Eco? Karbonn K9 Smart Eco má baterii o kapacitě 2300 mAh.
  • Jaké další funkce má Karbonn K9 Smart Eco? Karbonn K9 Smart Eco má Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Má také podporu pro dual SIM karty a 3G sítě.

Zdroje: GSM aréna , 91 Mobily , Amazonka .