Karbonn S5 Plus Titanium: Specifikace a Recenze

Karbonn S5 Plus Titanium je moderní mobilní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, 1GB RAM a baterií 1800 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké další specifikace má tento telefon.

Displej

Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 5 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální telefon pro sledování filmů a hraní her.

Fotoaparát

Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera má také několik dalších funkcí, jako je HDR, panorama, geotagging a další.

Karbonn S5 Plus Titanium je moderní mobilní telefon s 5 palcovým HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1GB RAM. Je vybavený operačním systémem Android 4.4 KitKat a má výkonný procesor 1.3GHz Quad Core. Má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty. Karbonn S5 Plus Titanium je ideální volbou pro ty, kteří hledají výkonný a cenově dostupný telefon. Gear Manager pro iOS Datum vydání A S21 vs iPhone 12 jsou další zajímavé články, které stojí za přečtení.

RAM a úložiště

Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Interní paměť lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty. To umožňuje uživatelům ukládat více dat a aplikací.

Baterie

Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven baterií o kapacitě 1800 mAh. Baterie je dostatečně silná, aby vydržela celý den při běžném používání. Baterie může být také rychle nabíjena pomocí technologie rychlého nabíjení.Další specifikace

Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Telefon má také senzor otisku prstu pro zvýšení bezpečnosti.

Závěr

Karbonn S5 Plus Titanium je výkonný mobilní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, 1GB RAM a baterií 1800 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie.

Zdroje

Více informací o Karbonn S5 Plus Titanium naleznete na GSM aréna A 91 Mobily .

FAQ

 • Jaký je displej Karbonn S5 Plus Titanium?
  Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 5 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů.
 • Jaká je kamera Karbonn S5 Plus Titanium?
  Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
 • Jaká je RAM a úložiště Karbonn S5 Plus Titanium?
  Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Interní paměť lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty.
 • Jaká je baterie Karbonn S5 Plus Titanium?
  Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven baterií o kapacitě 1800 mAh.
 • Jaký operační systém má Karbonn S5 Plus Titanium?
  Karbonn S5 Plus Titanium je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop.