Kyocera DuraForce Pro 2 - Specifikace a Recenze

Kyocera DuraForce Pro 2 je vysoce výkonný telefon s robustním designem, který je ideální pro každodenní použití. Telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 630 procesorem, 4GB RAM a 3240 mAh baterií. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích tohoto telefonu.

Displej

Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je chráněn Corning Gorilla Glass 5, který poskytuje vynikající ochranu proti poškrábání a poškození. Displej je také vybaven technologií Dragontrail, která poskytuje vynikající odolnost proti poškrábání a poškození.

Kyocera DuraForce Pro 2 je robustní a odolný telefon s 5' HD displejem, 8jádrovým procesorem a 4GB RAM. Má 13MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Je vybaven vodotěsnou konstrukcí, která chrání telefon před vodou a prachem. Podporuje také rychlé nabíjení a má baterii s kapacitou 3240 mAh. Pokud hledáte robustní a odolný telefon, Kyocera DuraForce Pro 2 je skvělou volbou. Podívejte se na recenzi LG Optimus F6 A slevu na Sprint Note 8 , abyste si mohli vybrat nejlepší telefon pro vás.

Fotoaparát

Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 13MP fotoaparátem s šasičem Sony IMX258. Fotoaparát je vybaven technologií Sapphire crystal lens cover, která poskytuje vynikající ochranu proti poškrábání a poškození. Fotoaparát je také vybaven autofokusem, který umožňuje snadné a rychlé zaostřování. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která poskytuje vynikající kontrast a barevnou hloubku.

Procesor

Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 630 SDM630 (14 nm). Procesor je vybaven technologií Adreno 508, která poskytuje vynikající výkon a grafickou kvalitu. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge 4.0, která umožňuje rychlé nabíjení.

RAM

Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 4GB RAM typu LPDDR4. RAM poskytuje vynikající výkon a umožňuje spouštění náročných aplikací bez zpoždění.

Baterie

Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 3240 mAh baterií. Baterie poskytuje až 24 hodin hovoru a až 10 dní standby. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge 4.0, která umožňuje rychlé nabíjení.

Závěr

Kyocera DuraForce Pro 2 je vysoce výkonný telefon s robustním designem, který je ideální pro každodenní použití. Telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 630 procesorem, 4GB RAM a 3240 mAh baterií. Pokud hledáte robustní telefon s vynikajícím výkonem, Kyocera DuraForce Pro 2 je skvělou volbou.

FAQ

 • Q: Jaký je rozlišení displeje Kyocera DuraForce Pro 2?
  A: Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Kyocera DuraForce Pro 2?
  A: Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 13MP fotoaparátem s šasičem Sony IMX258.
 • Q: Jaký procesor má Kyocera DuraForce Pro 2?
  A: Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 630 SDM630 (14 nm).
 • Q: Jakou RAM má Kyocera DuraForce Pro 2?
  A: Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 4GB RAM typu LPDDR4.
 • Q: Jakou baterii má Kyocera DuraForce Pro 2?
  A: Kyocera DuraForce Pro 2 je vybaven 3240 mAh baterií.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , CNET .