Kyocera DuraXT - Specifikace a Recenze

Kyocera DuraXT je robustní mobilní telefon, který je navržen tak, aby vydržel i ty nejnáročnější podmínky. Je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem, 3MP fotoaparátem a 1360 mAh baterií. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho specifikace.

Displej

Kyocera DuraXT je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů. Displej je odolný proti poškrábání a je schopen zobrazit až 65 tisíc barev. Jeho jas je dostatečný pro čtení i v silném slunečním světle.

Fotoaparát

Kyocera DuraXT je vybaven 3MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 2048 x 1536 pixelů a umožňuje pořizovat i videa s rozlišením 640 x 480 pixelů. Fotoaparát je také vybaven několika základními funkcemi, jako je například detekce obličeje, geotagging a panoramatické snímání.

Kyocera DuraXT je robustní telefon s odolnou konstrukcí, který je navržen tak, aby vydržel v extrémních podmínkách. Je vybaven 3,2' displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů, 1,3GHz procesorem Qualcomm MSM7627, 512MB RAM a 4GB interní pamětí. Telefon je také vybaven 3,2MP fotoaparátem, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Pokud hledáte robustní telefon, který vám poskytne spolehlivost a odolnost, Kyocera DuraXT je skvělou volbou. Podívejte se na specifikace a recenze Kyocera DuraXT a porovnejte je s ipad pro 2018 11 palců A General Mobile 4G (Android One) .

Procesor

Kyocera DuraXT je vybaven procesorem Qualcomm QSC6085 s taktem 1 GHz. Procesor je schopen zpracovat až 8 jader a je vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje zpracovávat více úloh současně. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge, která umožňuje rychle nabíjet baterii.

Baterie

Kyocera DuraXT je vybaven 1360 mAh baterií, která je schopna vydržet až 8 hodin hovoru nebo až 400 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychle nabíjet baterii.

Další funkce

Kyocera DuraXT je vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádia a podpory pro microSD karty až do velikosti 32 GB. Telefon je také vybaven technologií IP67, která mu umožňuje odolávat vodě a prachu.

Závěr

Kyocera DuraXT je robustní mobilní telefon s 2,0 palcovým TFT displejem, 3MP fotoaparátem a 1360 mAh baterií. Je vybaven řadou funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádia. Je také vybaven technologií IP67, která mu umožňuje odolávat vodě a prachu. Pokud hledáte robustní mobilní telefon, který vydrží i ty nejnáročnější podmínky, Kyocera DuraXT je skvělou volbou.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jak velký je displej Kyocera DuraXT?
    A: Kyocera DuraXT je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů.
  • Q: Jaký fotoaparát má Kyocera DuraXT?
    A: Kyocera DuraXT je vybaven 3MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Q: Jakou baterii má Kyocera DuraXT?
    A: Kyocera DuraXT je vybaven 1360 mAh baterií, která je schopna vydržet až 8 hodin hovoru nebo až 400 hodin v pohotovostním režimu.