Kyocera DuraXV LTE - Specifikace a Recenze

Kyocera DuraXV LTE je robustní telefon s velkou baterií a výkonným procesorem. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají odolný telefon s dlouhou výdrží baterie. Podívejte se na naši recenzi a specifikace tohoto telefonu.

Displej

Kyocera DuraXV LTE má 2,6palcový TFT displej s rozlišením 320 x 240 pixelů. Displej je velmi jasný a čitelný, i když není tak ostrý jako displeje na vyšších modelech. Je to dostatečné pro běžné použití, ale nejlepší je prohlížení webových stránek a sledování videí.

Fotoaparát

Kyocera DuraXV LTE má 5MP fotoaparát s automatickým ostřením. Fotografie jsou ostré a čisté, ale nejsou tak kvalitní jako fotografie z vyšších modelů. Fotoaparát může také nahrávat video v rozlišení 720p.

Kyocera DuraXV LTE je robustní telefon s odolným designem, který je ideální pro každodenní používání. Je vybaven 5MP fotoaparátem, 2,4' displejem a dlouhou výdrží baterie. Jeho odolnost je dána certifikací IP68, která zaručuje, že telefon je odolný vůči prachu a vodě. Pokud hledáte robustní telefon, který vám poskytne spolehlivost a odolnost, Kyocera DuraXV LTE je skvělou volbou. Pokud hledáte něco trochu jiného, můžete se podívat na palmový telefon nebo skládací tablet .

Procesor

Kyocera DuraXV LTE je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 210 8909 (28 nm). Tento procesor je dostatečně výkonný pro běžné použití, ale není to nejvýkonnější procesor na trhu. To znamená, že telefon může být pomalý při spouštění náročných aplikací.

RAM

Kyocera DuraXV LTE má 2 GB RAM. To je dostatečné pro běžné použití, ale není to nejvíce na trhu. To znamená, že telefon může být pomalý při spouštění náročných aplikací.

Baterie

Kyocera DuraXV LTE má 1530 mAh baterii. To je velmi dobrá výdrž baterie, která vám umožní telefon používat po celý den bez potřeby dobíjení. Baterie je také velmi odolná, což znamená, že vydrží i náročné použití.

Závěr

Kyocera DuraXV LTE je robustní telefon s velkou baterií a výkonným procesorem. Je to ideální telefon pro ty, kteří hledají odolný telefon s dlouhou výdrží baterie. Displej je jasný a čitelný, ale není tak ostrý jako na vyšších modelech. Fotoaparát je kvalitní, ale ne tak kvalitní jako na vyšších modelech. Procesor je dostatečně výkonný pro běžné použití, ale není to nejvýkonnější procesor na trhu. RAM je dostatečná pro běžné použití, ale není to nejvíce na trhu. Baterie je velmi dobrá a vydrží po celý den bez potřeby dobíjení.

Více informací o Kyocera DuraXV LTE naleznete na GSM aréna nebo na Telefon Arena .

FAQ

 • Jaký je displej Kyocera DuraXV LTE?
  Kyocera DuraXV LTE má 2,6palcový TFT displej s rozlišením 320 x 240 pixelů.
 • Jaký je fotoaparát Kyocera DuraXV LTE?
  Kyocera DuraXV LTE má 5MP fotoaparát s automatickým ostřením.
 • Jaký je procesor Kyocera DuraXV LTE?
  Kyocera DuraXV LTE je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 210 8909 (28 nm).
 • Jaká je RAM Kyocera DuraXV LTE?
  Kyocera DuraXV LTE má 2 GB RAM.
 • Jaká je baterie Kyocera DuraXV LTE?
  Kyocera DuraXV LTE má 1530 mAh baterii.

Kyocera DuraXV LTE je robustní telefon s velkou baterií a výkonným procesorem. Je to ideální telefon pro ty, kteří hledají odolný telefon s dlouhou výdrží baterie. Pokud hledáte odolný telefon s dlouhou výdrží baterie, Kyocera DuraXV LTE je skvělou volbou.