Specifikace Kyocera Echo – Specifikace Kyocera Echo

Kyocera Echo je smartphone se systémem Android se dvěma obrazovkami, který byl uveden na trh v roce 2011. Má jedinečný design, který uživatelům umožňuje používat dvě obrazovky najednou. V tomto článku se podíváme na specifikace a funkce Kyocera Echo.

Zobrazit

Kyocera Echo má 3,5palcový LCD displej. Má rozlišení 480 x 800 pixelů a hustotu pixelů 267 ppi. Displej je jasný a jasný, což usnadňuje prohlížení obsahu.

Fotoaparát

Kyocera Echo má 5MP fotoaparát s automatickým ostřením se zrcátkem. Dokáže natáčet video v HD rozlišení 720p. Fotoaparát má také LED blesk pro pořizování snímků za zhoršených světelných podmínek.

Kyocera Echo je vybavený dvěma 3,5palcovými displeji, které mohou být použity buď samostatně nebo spojeny dohromady pro vytvoření 4,7palcového displeje. Telefon je vybaven 1GHz procesorem Qualcomm Snapdragon, 512MB RAM a 2GB ROM. Má 5MP fotoaparát s LED bleskem a 720p HD video. Kyocera Echo má také Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Pro více informací o Kyocera Echo specifikacích, klikněte zde . Pro další informace o mobilních telefonech, podívejte se na aktualizaci Verizon Note 4 na Android 5.1 A recenzi Sony Xperia 1 III .

Procesor

Kyocera Echo pohání procesor Qualcomm Snapdragon S1 QSD8650. Má takt 1 GHz a je schopen bez problémů zvládnout většinu úkolů.

RAM

Kyocera Echo má 0,5 GB RAM. To stačí pro základní úkoly, ale nemusí stačit pro intenzivnější úkoly.baterie

Kyocera Echo má 1370 mAh baterii. To stačí na celý den mírného používání. Baterii lze nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu.

Závěr

Kyocera Echo je jedinečný smartphone se systémem Android se dvěma obrazovkami. Má 3,5palcový LCD displej, 5MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Qualcomm Snapdragon S1 QSD8650, 0,5 GB RAM a 1370 mAh baterii. Pokud hledáte jedinečný zážitek ze smartphonu, Kyocera Echo stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Kyocera Echo?
  Odpověď: Kyocera Echo má 3,5palcový LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Kyocera Echo?
  Odpověď: Kyocera Echo je poháněna procesorem Qualcomm Snapdragon S1 QSD8650.
 • Otázka: Kolik RAM má Kyocera Echo?
  Odpověď: Kyocera Echo má 0,5 GB RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Kyocera Echo?
  Odpověď: Kyocera Echo má baterii 1370 mAh.

Pro více informací o Kyocera Echo se podívejte GSM aréna a Telefon Arena .