Kyocera Hydro Life - Specifikace a Recenze

Kyocera Hydro Life je chytrý telefon s moderními funkcemi a vysoce kvalitními specifikacemi. Je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 200 8212, 1,5 GB LPDDR2 RAM a baterií 2000 mAh. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích.

Displej

Kyocera Hydro Life je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů. Displej je vybaven technologií Corning Gorilla Glass, která chrání před poškrábáním a prachem. Má také technologii ochrany proti slunečnímu svitu, která zajišťuje, že obrazovka je čitelná i na přímém slunci.

Fotoaparát

Kyocera Hydro Life je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má také funkci zpomaleného snímání, která umožňuje snímat rychle se pohybující objekty. Kamera má také funkci automatického ostření, která umožňuje snímat ostré snímky i za špatných světelných podmínek.

Kyocera Hydro Life je vodotěsný telefon s Androidem, který je ideální pro každého, kdo hledá odolný telefon. Má 5' HD displej, 8MP fotoaparát a 1,2GHz čtyřjádrový procesor. Je vybaven také 4G LTE, Wi-Fi a Bluetooth. Pokud hledáte odolný telefon, který je schopen vydržet všechny vaše aktivity, Kyocera Hydro Life je skvělou volbou. Podívejte se na specifikace a recenze Kyocera Hydro Life a porovnejte je s hyc senzace xl A sanyo iphone .

Procesor

Kyocera Hydro Life je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 200 8212. Tento procesor je vybaven technologií Adreno 302, která zajišťuje vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. Procesor je také vybaven 1,5 GB LPDDR2 RAM, která zajišťuje plynulý chod aplikací.

Baterie

Kyocera Hydro Life je vybaven baterií o kapacitě 2000 mAh. Baterie je vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychle dobít baterii. Baterie má také funkci úspory energie, která umožňuje uživatelům prodloužit výdrž baterie.

Závěr

Kyocera Hydro Life je vybaven moderními funkcemi a vysoce kvalitními specifikacemi. Je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 200 8212, 1,5 GB LPDDR2 RAM a baterií 2000 mAh. Pokud hledáte chytrý telefon s moderními funkcemi a vysokým výkonem, může být Kyocera Hydro Life tou správnou volbou.

FAQ

 • Jaký je displej Kyocera Hydro Life?
  Kyocera Hydro Life je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů.
 • Jaká je kamera Kyocera Hydro Life?
  Kyocera Hydro Life je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
 • Jaký procesor má Kyocera Hydro Life?
  Kyocera Hydro Life je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 200 8212.
 • Jaká je kapacita baterie Kyocera Hydro Life?
  Kyocera Hydro Life je vybaven baterií o kapacitě 2000 mAh.

Zdroje: GSM aréna , CNET , Telefon Arena .