Nejnovější únik Samsung Galaxy Note 20 odhaluje obrovský designový důkaz

. Oficiální případ Samsung Galaxy Note 20 se unikl, odhalující výřez pro obrovskou fotoaparátovou modul, podobnou té, která je na Galaxy S20 Ultra. Ukazuje to také na více obdélníkový design a displej, který je téměř plochý.

Nejnovější únik Samsung Galaxy Note 20 odhaluje obrovský designový důkaz. Oficiální případ Samsung Galaxy Note 20 se unikl, odhalující výřez pro obrovskou fotoaparátovou modul, podobnou té, která je na Galaxy S20 Ultra. Ukazuje to také na více obdélníkový design a displej, který je téměř plochý.

Co je to Samsung Galaxy Note 20?

Samsung Galaxy Note 20 je chystaný telefon od společnosti Samsung. Je to nástupce modelu Galaxy Note 10, který byl uveden v roce 2019. Očekává se, že Galaxy Note 20 bude mít vylepšený design, výkon a funkce. Nejnovější únik ukazuje, že telefon bude mít obrovskou fotoaparátovou modul a obdélníkový design.

Nejnovější únik Samsung Galaxy Note 20 odhaluje obrovský designový důkaz. Tento nový model je vybaven vylepšeným displejem, který je vybaven technologií Infinity-O. Kromě toho je vybaven novou kamerou, která poskytuje lepší fotografické schopnosti. Samsung také přidává nové funkce, jako je například funkce S Pen, která umožňuje uživatelům snadno vytvářet poznámky a rychle je sdílet. HTC 10 prodeje A iphony za 1$ jsou také důležité pro porovnání.

Jaký je design Samsung Galaxy Note 20?

Nejnovější únik ukazuje, že Samsung Galaxy Note 20 bude mít obdélníkový design s téměř plochým displejem. To je odlišné od modelu Galaxy Note 10, který má zaoblený displej. Také se zdá, že telefon bude mít obrovskou fotoaparátovou modul, podobnou té, která je na Galaxy S20 Ultra.

Jaké jsou další funkce Samsung Galaxy Note 20?

Kromě designu se očekává, že Samsung Galaxy Note 20 bude mít také vylepšený výkon a funkce. To zahrnuje vyšší rozlišení displeje, vyšší rychlost procesoru, větší baterii a lepší fotoaparát. Také se očekává, že telefon bude mít podporu pro 5G sítě.

Kdy bude Samsung Galaxy Note 20 uveden?

Samsung Galaxy Note 20 by měl být uveden v druhé polovině roku 2020. Oficiální datum vydání ještě nebylo oznámeno, ale očekává se, že bude oznámeno v následujících měsících. Do té doby budou unikat další informace o telefonu.Závěr

Nejnovější únik Samsung Galaxy Note 20 odhaluje obrovský designový důkaz. Oficiální případ Samsung Galaxy Note 20 se unikl, odhalující výřez pro obrovskou fotoaparátovou modul, podobnou té, která je na Galaxy S20 Ultra. Ukazuje to také na více obdélníkový design a displej, který je téměř plochý. Očekává se, že Samsung Galaxy Note 20 bude mít vylepšený design, výkon a funkce. Telefon by měl být uveden v druhé polovině roku 2020.

Zdroje: The Verge , CNET

FAQ

 • Q: Co je to Samsung Galaxy Note 20?
  A: Samsung Galaxy Note 20 je chystaný telefon od společnosti Samsung. Je to nástupce modelu Galaxy Note 10, který byl uveden v roce 2019.
 • Q: Jaký je design Samsung Galaxy Note 20?
  A: Nejnovější únik ukazuje, že Samsung Galaxy Note 20 bude mít obdélníkový design s téměř plochým displejem. Také se zdá, že telefon bude mít obrovskou fotoaparátovou modul, podobnou té, která je na Galaxy S20 Ultra.
 • Q: Jaké jsou další funkce Samsung Galaxy Note 20?
  A: Kromě designu se očekává, že Samsung Galaxy Note 20 bude mít také vylepšený výkon a funkce. To zahrnuje vyšší rozlišení displeje, vyšší rychlost procesoru, větší baterii a lepší fotoaparát. Také se očekává, že telefon bude mít podporu pro 5G sítě.
 • Q: Kdy bude Samsung Galaxy Note 20 uveden?
  A: Samsung Galaxy Note 20 by měl být uveden v druhé polovině roku 2020. Oficiální datum vydání ještě nebylo oznámeno, ale očekává se, že bude oznámeno v následujících měsících.