LAVA Iris X1 Atom S - Specifikace a Recenze

LAVA Iris X1 Atom S je nový smartphone s velmi dobrými specifikacemi. Je vybaven 4 palcovým TFT displejem, 5MP fotoaparátem, 0,5GB RAM a baterií o kapacitě 1400 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní zařízení s dobrým poměrem cena/výkon. Podívejme se blíže na specifikace a recenze LAVA Iris X1 Atom S.

Specifikace LAVA Iris X1 Atom S

LAVA Iris X1 Atom S je vybaven 4 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Je vybaven 5MP fotoaparátem s LED bleskem a 0,5GB RAM. Telefon má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. Telefon je vybaven baterií o kapacitě 1400 mAh, která poskytuje až 8 hodin hovoru a až 200 hodin pohotovostního režimu.

LAVA Iris X1 Atom S je moderní mobilní telefon s výkonnými specifikacemi. Má 5 palcový HD displej, 8 jádrový procesor, 1 GB RAM a 8 GB interní paměti. Kromě toho má také 8MP zadní kameru a 2MP přední kameru. Telefon je vybaven Androidem 5.1 Lollipop a má baterii o kapacitě 2000 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrým poměrem cena/výkon, LAVA Iris X1 Atom S je skvělou volbou. Můžete také porovnat jeho specifikace s excel 3a nebo huawei p10 plus .

Výhody LAVA Iris X1 Atom S

LAVA Iris X1 Atom S má několik výhod. Jeho 4 palcový TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz. 5MP fotoaparát s LED bleskem je skvělý pro pořizování fotografií a videí. 0,5GB RAM je dostatečný pro běžné úkoly a 8GB interní paměti lze rozšířit pomocí microSD karty. Baterie o kapacitě 1400 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro běžné používání.

Nevýhody LAVA Iris X1 Atom S

LAVA Iris X1 Atom S má také několik nevýhod. Jeho 4 palcový TFT displej má nižší rozlišení než většina moderních telefonů. 5MP fotoaparát není schopen pořizovat fotografie s vysokým rozlišením. 0,5GB RAM je méně než většina moderních telefonů a baterie o kapacitě 1400 mAh může být pro některé uživatele příliš malá.

Závěr

LAVA Iris X1 Atom S je skvělý telefon s dobrým poměrem cena/výkon. Jeho 4 palcový TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz. 5MP fotoaparát s LED bleskem je skvělý pro pořizování fotografií a videí. 0,5GB RAM je dostatečný pro běžné úkoly a 8GB interní paměti lze rozšířit pomocí microSD karty. Baterie o kapacitě 1400 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro běžné používání. Nicméně, jeho 4 palcový TFT displej má nižší rozlišení než většina moderních telefonů, 5MP fotoaparát není schopen pořizovat fotografie s vysokým rozlišením a 0,5GB RAM je méně než většina moderních telefonů. Baterie o kapacitě 1400 mAh může být pro některé uživatele příliš malá.FAQ

  • Q: Jaké jsou specifikace LAVA Iris X1 Atom S?
    A: LAVA Iris X1 Atom S je vybaven 4 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, 5MP fotoaparátem s LED bleskem, 0,5GB RAM, 8GB interní paměti a baterií o kapacitě 1400 mAh.
  • Q: Jaké jsou výhody LAVA Iris X1 Atom S?
    A: LAVA Iris X1 Atom S má několik výhod. Jeho 4 palcový TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz. 5MP fotoaparát s LED bleskem je skvělý pro pořizování fotografií a videí. 0,5GB RAM je dostatečný pro běžné úkoly a 8GB interní paměti lze rozšířit pomocí microSD karty. Baterie o kapacitě 1400 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro běžné používání.
  • Q: Jaké jsou nevýhody LAVA Iris X1 Atom S?
    A: LAVA Iris X1 Atom S má také několik nevýhod. Jeho 4 palcový TFT displej má nižší rozlišení než většina moderních telefonů. 5MP fotoaparát není schopen pořizovat fotografie s vysokým rozlišením. 0,5GB RAM je méně než většina moderních telefonů a baterie o kapacitě 1400 mAh může být pro některé uživatele příliš malá.

Více informací o LAVA Iris X1 Atom S naleznete na GSM aréna nebo na 91 Mobily .