LAVA Iris X1 Grand Specs - Podrobné specifikace telefonu

LAVA Iris X1 Grand je moderní telefon s výkonnými specifikacemi, které uspokojí i náročné uživatele. Telefon je vybaven 5.0 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem, 1GB RAM a 2200 mAh baterií. Podívejme se na podrobné specifikace tohoto telefonu.

Displej

LAVA Iris X1 Grand je vybaven 5.0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Uživatelé si mohou užívat kvalitní obraz s vysokou ostrostí a jasem.

LAVA Iris X1 Grand Specs je vysoce výkonný telefon s 5 palcovým HD IPS displejem, 8MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Telefon je vybaven 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem, 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Podporuje také dual SIM, 3G, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Podrobné specifikace telefonu naleznete zde . Další telefony, jako například LG Cosmos 2 nebo Specifikace LG G Pad 8.0 , můžete také najít na našich stránkách.

Fotoaparát

LAVA Iris X1 Grand je vybaven 8MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a jasem. Uživatelé si mohou užívat kvalitní fotografie s vysokou ostrostí a jasem.

RAM

LAVA Iris X1 Grand je vybaven 1GB RAM. To umožňuje uživatelům spouštět více aplikací současně a zajišťuje, že telefon bude fungovat bez zpoždění. 1GB RAM je dostatečné pro běžné použití.

Baterie

LAVA Iris X1 Grand je vybaven 2200 mAh baterií. Baterie je dostatečně výkonná pro běžné použití a umožňuje uživatelům telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. 2200 mAh baterie je dostatečná pro běžné použití.Závěr

LAVA Iris X1 Grand je moderní telefon s výkonnými specifikacemi. Je vybaven 5.0 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem, 1GB RAM a 2200 mAh baterií. Tyto specifikace umožňují uživatelům telefonu používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

FAQ

  • Jaký je displej LAVA Iris X1 Grand? Displej LAVA Iris X1 Grand je 5.0 palcový IPS LCD displej s rozlišením 480 x 854 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát LAVA Iris X1 Grand? Fotoaparát LAVA Iris X1 Grand je 8MP fotoaparát s autofokusem a BSI senzorem.
  • Jaká je RAM LAVA Iris X1 Grand? RAM LAVA Iris X1 Big I 1GB.
  • Jaká je baterie LAVA Iris X1 Grand? Baterie LAVA Iris X1 Grand je 2200 mAh.

Více informací o specifikacích telefonu LAVA Iris X1 Grand naleznete na GSM aréna nebo na 91 Mobily .