LAVA Iris X1 Selfie: Specifikace, funkce a často kladené dotazy

LAVA Iris X1 Selfie je smartphone střední třídy s 4,5palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem MediaTek MT6580, 1GB DDR3 RAM a 2000 mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupné zařízení se slušnými specifikacemi a funkcemi. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace, funkce a často kladené otázky LAVA Iris X1 Selfie.

Zobrazit

LAVA Iris X1 Selfie disponuje 4,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je skvělý pro sledování videí a hraní her. Displej má také dobré pozorovací úhly, takže je snadné sledovat obsah z různých úhlů.

Fotoaparát

LAVA Iris X1 Selfie má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat slušné fotografie za dobrých světelných podmínek. Má také funkce, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panorama. Fotoaparát má také přední 5MP fotoaparát pro pořizování selfie.

LAVA Iris X1 Selfie je moderní mobilní telefon s vysokým výkonem a špičkovými funkcemi. Je vybaven 5 palcovým HD displejem, 8MP zadním fotoaparátem s LED bleskem a 5MP předním fotoaparátem pro selfie. Telefon je vybaven procesorem Quad-Core 1.3GHz, 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Kromě toho má také podporu pro microSD karty až do 32GB. Podrobnosti o specifikacích, funkcích a často kladených otázkách naleznete na Selfie LAVA Iris X1 . Pro srovnání s jinými telefony můžete také zkontrolovat Huawei Ascend Y300 A HTC Windows Phone 8s .

Procesor

LAVA Iris X1 Selfie pohání procesor MediaTek MT6580. Procesorem je čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz. Procesor je schopen snadno zvládnout základní úkoly, jako je procházení webu a sociálních sítí.

RAM a úložiště

LAVA Iris X1 Selfie má 1GB DDR3 RAM a 8GB vnitřní úložiště. Vnitřní úložiště lze rozšířit až o 32 GB pomocí microSD karty. RAM a úložiště stačí pro základní úkoly, jako je procházení webu a sociální média.baterie

LAVA Iris X1 Selfie pohání 2000 mAh baterie. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 200 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také vyjímatelná, takže ji lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Závěr

LAVA Iris X1 Selfie je skvělé levné zařízení se slušnými specifikacemi a funkcemi. Má 4,5palcový IPS LCD displej, 8 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6580, 1 GB DDR3 RAM a 2000 mAh baterii. Zařízení je schopno snadno zvládnout základní úkoly, jako je procházení webu a sociálních sítí. Pokud hledáte cenově dostupné zařízení se slušnými specifikacemi a funkcemi, pak je LAVA Iris X1 Selfie skvělou volbou.

Nejčastější dotazy

 • Otázka: Jaká je velikost displeje LAVA Iris X1 Selfie?
  A: LAVA Iris X1 Selfie má 4,5palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu LAVA Iris X1 Selfie?
  A: LAVA Iris X1 Selfie má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Otázka: Jaký je procesor LAVA Iris X1 Selfie?
  Odpověď: LAVA Iris X1 Selfie je poháněn procesorem MediaTek MT6580.
 • Otázka: Kolik RAM a úložiště má LAVA Iris X1 Selfie?
  Odpověď: LAVA Iris X1 Selfie má 1 GB DDR3 RAM a 8 GB vnitřní paměti.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie LAVA Iris X1 Selfie?
  A: LAVA Iris X1 Selfie je napájen 2000 mAh baterií.

Pro více informací o LAVA Iris X1 Selfie se podívejte GSM aréna a Telefon Arena .