LAVA Iris X8 - Specifikace a Recenze

LAVA Iris X8 je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím designem. Nabízí 5 palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s autofokusem a BSI senzorem, 2GB RAM a 2500 mAh baterii. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Podívejme se blíže na specifikace a recenze LAVA Iris X8.

Displej

LAVA Iris X8 má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální pro sledování filmů a hraní her. Díky IPS technologii je obraz ostrý a jasný.

Fotoaparát

LAVA Iris X8 má 8MP fotoaparát s autofokusem a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama, noční režim a další. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa v rozlišení 1080p.

RAM a Úložiště

LAVA Iris X8 má 2GB RAM a 16GB interní paměti. RAM je dostatečná pro běh náročných aplikací a her. Interní paměť je dostatečná pro ukládání fotografií, videí a dalších souborů. Uživatelé mohou také použít microSD kartu pro rozšíření úložiště až na 128GB.

LAVA Iris X8 je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi. Je vybaven 5,5' HD displejem, 8jádrovým procesorem, 2 GB RAM a 16 GB interní pamětí. Telefon je také vybaven 13MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Následná platba uživatelé mohou využít výhodné nabídky, které jsou k dispozici. Samsung Vše 2 je také skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

Baterie

LAVA Iris X8 má 2500 mAh baterii. Baterie je dostatečně výkonná pro běh náročných aplikací a her. Uživatelé mohou očekávat až 8 hodin hovoru a až 10 hodin přehrávání videa na jedno nabití.Další funkce

LAVA Iris X8 má také řadu dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádio a další. Telefon podporuje také dual SIM karty. Telefon je také vybaven senzorem otisku prstu pro zvýšení bezpečnosti.

Závěr

LAVA Iris X8 je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím designem. Nabízí 5 palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s autofokusem a BSI senzorem, 2GB RAM a 2500 mAh baterii. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi.

Více informací o LAVA Iris X8 naleznete na lavamobiles.com A gsmarena.com .

FAQ

 • Jaký je displej LAVA Iris X8?
  LAVA Iris X8 má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
 • Jaký je fotoaparát LAVA Iris X8?
  LAVA Iris X8 má 8MP fotoaparát s autofokusem a BSI senzorem.
 • Jaká je RAM a úložiště LAVA Iris X8?
  LAVA Iris X8 má 2GB RAM a 16GB interní paměti. Uživatelé mohou také použít microSD kartu pro rozšíření úložiště až na 128GB.
 • Jaká je baterie LAVA Iris X8?
  LAVA Iris X8 má 2500 mAh baterii. Uživatelé mohou očekávat až 8 hodin hovoru a až 10 hodin přehrávání videa na jedno nabití.
 • Jaké další funkce má LAVA Iris X8?
  LAVA Iris X8 má řadu dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádio a další. Telefon podporuje také dual SIM karty. Telefon je také vybaven senzorem otisku prstu pro zvýšení bezpečnosti.