Pronajměte si Apple iPhone X za 25 $ měsíčně od společnosti Sprint

Sprint provozuje několik zajímavých nabídek na modely Apple iPhone 2018, které zahrnují Apple iPhone X, Apple iPhone 8 a Apple iPhone 8 Plus. S oprávněným protiúčetem (který musí být vlastněn zdarma a jasně) můžete ušetřit 300 $ za 18měsíční pronájem Flex na kterémkoli ze tří telefonů. Kromě toho se také stanete členem Sprint's iPhone Forever, který vám umožní odevzdat váš aktuální iPhone za nejnovější model po 12 měsíčních splátkách leasingu.

Co je program iPhone Forever?

Program iPhone Forever od společnosti Sprint je skvělý způsob, jak získat nejnovější model iPhone, aniž byste museli platit plnou cenu. S programem si můžete pronajmout způsobilý model iPhone na 18 měsíců a poté jej po 12 měsíčních platbách odevzdat za nejnovější model. To znamená, že vždy můžete mít nejnovější model iPhone, aniž byste museli platit plnou cenu. nedefinováno

Jaké jsou výhody leasingu iPhone od společnosti Sprint?

Pronájem iPhonu od společnosti Sprint má několik výhod. Za prvé, můžete ušetřit 300 $ na 18měsíčním pronájmu Flex, když vyměníte způsobilé zařízení. Zadruhé získáte přístup k programu iPhone Forever, který vám umožní odevzdat váš aktuální iPhone za nejnovější model po provedení 12 měsíčních plateb. Konečně můžete upgradovat na nejnovější model iPhone, kdykoli budete chtít, aniž byste museli platit plnou cenu.

Jaké jsou náklady na pronájem iPhonu od společnosti Sprint?

Náklady na pronájem iPhonu od společnosti Sprint závisí na modelu, který si vyberete. Apple iPhone X lze pronajmout za 25 dolarů měsíčně s oprávněným protiúčetem. Apple iPhone 8 a Apple iPhone 8 Plus si lze pronajmout za 15 USD, respektive 20 USD měsíčně, s oprávněným protiúčetem.

Jaký je proces pronájmu iPhonu od Sprintu?

Proces pronájmu iPhone od Sprint je jednoduchý. Nejprve musíte vybrat požadovaný model a vyměnit vhodné zařízení. Poté musíte vyplnit nájemní smlouvu a provést první splátku. Konečně obdržíte svůj nový iPhone a budete jej moci začít ihned používat.

Závěr

Pronájem iPhonu od společnosti Sprint je skvělý způsob, jak získat nejnovější model, aniž byste museli platit plnou cenu. S oprávněným protiúčetem můžete ušetřit 300 $ na 18měsíčním pronájmu Flex a získat přístup k programu iPhone Forever. Navíc můžete upgradovat na nejnovější model iPhone, kdykoli budete chtít, aniž byste museli platit plnou cenu. Pro více informací se podívejte Stránka iPhone Forever společnosti Sprint a Stránka Sprint pro iPhone .FAQ

 • Q: Co je program iPhone Forever?
  A: Program iPhone Forever od společnosti Sprint je skvělý způsob, jak získat nejnovější model iPhone, aniž byste museli platit plnou cenu. S programem si můžete pronajmout způsobilý model iPhone na 18 měsíců a poté jej po 12 měsíčních platbách odevzdat za nejnovější model.
 • Q: Jaké jsou výhody pronájmu iPhonu od společnosti Sprint?
  A: Pronájem iPhonu od společnosti Sprint má několik výhod. Za prvé, můžete ušetřit 300 $ na 18měsíčním pronájmu Flex, když vyměníte způsobilé zařízení. Zadruhé získáte přístup k programu iPhone Forever, který vám umožní odevzdat váš aktuální iPhone za nejnovější model po provedení 12 měsíčních plateb. Konečně můžete upgradovat na nejnovější model iPhone, kdykoli budete chtít, aniž byste museli platit plnou cenu.
 • Q: Jaké jsou náklady na pronájem iPhone od Sprint?
  A: Náklady na pronájem iPhonu od společnosti Sprint závisí na modelu, který si vyberete. Apple iPhone X lze pronajmout za 25 $ měsíčně s oprávněným protiúčetem. Apple iPhone 8 a Apple iPhone 8 Plus si lze pronajmout za 15, respektive 20 dolarů měsíčně s oprávněným protiúčetem.
 • Q: Jaký je proces pronájmu iPhone od společnosti Sprint?
  A: Proces pronájmu iPhone od Sprint je jednoduchý. Nejprve musíte vybrat požadovaný model a vyměnit vhodné zařízení. Poté musíte vyplnit nájemní smlouvu a provést první splátku. Konečně obdržíte svůj nový iPhone a budete jej moci začít ihned používat.