Lenovo Phab 2 Plus - Specifikace a Recenze

Lenovo Phab 2 Plus je vysoce výkonný telefon s širokou škálou funkcí. Je vybaven 6,4 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s laserovým a PDAF zaostřováním, MediaTek MT8783 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 4050 mAh baterií. V tomto článku se podíváme na specifikace a recenzi tohoto telefonu.

Displej

Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 6,4 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Má také vysokou svítivost, která umožňuje snadné čtení na slunci. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3.

Fotoaparát

Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 13MP fotoaparátem s laserovým a PDAF zaostřováním. Fotoaparát má také širokoúhlý objektiv, který umožňuje snímání širokých scén. Fotoaparát má také funkci HDR, která umožňuje snímání kontrastních scén. Fotoaparát má také 8MP přední kameru pro selfie.

Lenovo Phab 2 Plus je moderní telefon s velkým 6,4' HD displejem a úžasnou výbavou. Je vybaven 8jádrovým procesorem, 3 GB RAM a 32 GB úložištěm. Má 13MP zadní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát. Je vybaven technologií Dolby Atmos pro skvělý zvuk. Podívejte se na specifikace a recenze Lenovo Phab 2 Plus a zjistěte, jaký je tento telefon. Také se můžete podívat na Spotify na sociálních sítích A jak velký je alcatel one touch .

Procesor

Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 8-jádrovým procesorem MediaTek MT8783. Procesor je vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje rychlé a efektivní zpracování dat. Procesor je také vybaven grafickým procesorem Mali-T720, který umožňuje hladké a plynulé hraní her.

RAM

Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. RAM umožňuje rychlé a efektivní zpracování dat a umožňuje spouštění náročných aplikací bez zpoždění. RAM také umožňuje spouštění více aplikací současně.Baterie

Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 4050 mAh baterií. Baterie je dostatečně velká, aby vydržela celý den při běžném používání. Baterie má také funkci rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Závěr

Lenovo Phab 2 Plus je vysoce výkonný telefon s širokou škálou funkcí. Je vybaven 6,4 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s laserovým a PDAF zaostřováním, MediaTek MT8783 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 4050 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s širokou škálou funkcí.

FAQ

  • Jaký je displej Lenovo Phab 2 Plus? Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 6,4 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Lenovo Phab 2 Plus? Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 13MP fotoaparátem s laserovým a PDAF zaostřováním.
  • Jaký procesor má Lenovo Phab 2 Plus? Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 8-jádrovým procesorem MediaTek MT8783.
  • Jaká je velikost RAM Lenovo Phab 2 Plus? Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
  • Jaká je velikost baterie Lenovo Phab 2 Plus? Lenovo Phab 2 Plus je vybaven 4050 mAh baterií.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET .