Lenovo Vibe S1 - Specifikace a Recenze

Lenovo Vibe S1 je moderní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, MediaTek MT6752 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 2500 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích.

Displej

Lenovo Vibe S1 má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální pro sledování filmů a hraní her. Má také ochranu proti poškrábání, takže jeho obrazovka bude vypadat jako nová po dlouhou dobu.

Fotoaparát

Lenovo Vibe S1 má 13MP fotoaparát s BSI senzorem a PDAF. Fotoaparát má také širokoúhlý objektiv, který umožňuje snímání širokých scén. Fotoaparát má také funkci automatického ostření, která umožňuje snímání ostrých snímků. Fotoaparát má také funkci HDR, která umožňuje snímání vysoce kontrastních snímků.

Lenovo Vibe S1 je moderní mobilní telefon s 5' HD displejem a 8MP fotoaparátem. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM. Má také 13MP fotoaparát s duálním bleskem a 8MP přední kameru. Vibe S1 je také vybaven technologií Dual SIM a podporuje 4G LTE. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s vysokým výkonem, Lenovo Vibe S1 je skvělou volbou. Samsung Galaxy S8 Backorder A Blu Life One X2 jsou také skvělé volby.

Procesor

Lenovo Vibe S1 je vybaven procesorem MediaTek MT6752. Tento procesor je vybaven 8 jádry a má taktovací frekvenci 1,7 GHz. Procesor je schopen zpracovat vysoké nároky na výkon a umožňuje hladký chod aplikací. Procesor je také vybaven grafickým akcelerátorem, který umožňuje hladké hraní her.

RAM

Lenovo Vibe S1 je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. RAM umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně a umožňuje rychlé načítání aplikací. RAM také umožňuje telefonu spouštět náročné aplikace bez zpomalení.Baterie

Lenovo Vibe S1 je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh. Baterie je schopna vydržet až 12 hodin při běžném používání. Baterie má také funkci rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Závěr

Lenovo Vibe S1 je moderní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, MediaTek MT6752 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 2500 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích. Další informace o Lenovo Vibe S1 naleznete na lenovo.com A GSMarena.com .

FAQ

 • Jaký je displej Lenovo Vibe S1?
  Lenovo Vibe S1 má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Lenovo Vibe S1?
  Lenovo Vibe S1 má 13MP fotoaparát s BSI senzorem a PDAF.
 • Jaký procesor má Lenovo Vibe S1?
  Lenovo Vibe S1 je vybaven procesorem MediaTek MT6752.
 • Jaký RAM má Lenovo Vibe S1?
  Lenovo Vibe S1 je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
 • Jaká je kapacita baterie Lenovo Vibe S1?
  Lenovo Vibe S1 je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh.