LG Freedom II: Specifikace a Recenze

LG Freedom II je mobilní telefon, který se vyznačuje svými výkonnými specifikacemi. Je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem a baterií o kapacitě 1000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonný mobilní telefon. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho další specifikace.

Displej

LG Freedom II je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 65 tisíc barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Jeho velikost je ideální pro použití jako navigace nebo pro prohlížení webových stránek.

Fotoaparát

LG Freedom II je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 1600 x 1200 pixelů. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa s rozlišením až 640 x 480 pixelů.

LG Freedom II je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 5,5palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Má také 8MP fotoaparát a 5MP přední kameru. Je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Podívejte se na specifikace Galaxy Rugby Pro A specifikace Nokia 5800 XpressMusic pro srovnání.

Baterie

LG Freedom II je vybaven baterií o kapacitě 1000 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. To znamená, že telefon můžete používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Další specifikace

LG Freedom II je vybaven operačním systémem Android 2.3 (Gingerbread) a je vybaven procesorem o taktu 800 MHz. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Telefon je také vybaven slotem pro microSD karty až do velikosti 32 GB.Závěr

LG Freedom II je kompaktní a výkonný mobilní telefon s 3,2 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem a baterií o kapacitě 1000 mAh. Je vybaven operačním systémem Android 2.3 (Gingerbread) a je vybaven procesorem o taktu 800 MHz. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Pokud hledáte kompaktní a výkonný mobilní telefon, LG Freedom II je skvělou volbou.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jak velký je displej LG Freedom II?
    A: LG Freedom II je vybaven 3,2 palcovým TFT displejem.
  • Q: Jaký fotoaparát má LG Freedom II?
    A: LG Freedom II je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Q: Jakou baterii má LG Freedom II?
    A: LG Freedom II je vybaven baterií o kapacitě 1000 mAh.