LG G Pro Lite - Specifikace a Recenze

LG G Pro Lite je 5,5palcový telefon s 8MP fotoaparátem, MediaTek MT6577 procesorem, 1GB RAM a 3140 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou. Přečtěte si naši recenzi a specifikace LG G Pro Lite.

Displej

LG G Pro Lite má 5,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 960 x 540 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální telefon pro sledování filmů a hraní her.

Fotoaparát

LG G Pro Lite má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a BSI senzorem. Fotoaparát může pořizovat vysokokvalitní fotografie a videa. Má také řadu funkcí, jako je panoramatický režim, HDR režim a noční režim.

LG G Pro Lite je moderní mobilní telefon s 5,5' IPS LCD displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů. Telefon je vybaven 8jádrovým procesorem, 1 GB RAM a 8 GB interní pamětí. K dispozici je také 8MP fotoaparát a baterie s kapacitou 3140 mAh. LG G Pro Lite je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní mobilní telefon s dobrým výkonem a dostatečnou výdrží baterie. LG G Pro Lite Specifikace a Recenze jsou k dispozici pro více informací. Také se můžete podívat na Specifikace fotoaparátu google pixel 7 A Specifikace síly kyocera dura pro porovnání.

Procesor

LG G Pro Lite je vybaven procesorem MediaTek MT6577. Tento procesor je vybaven dvoujádrovým 1GHz Cortex-A9 procesorem a grafickým akcelerátorem PowerVR SGX531. To zajišťuje, že telefon může běžet více aplikací současně a hry se spouští rychle a bezproblémově.

RAM

LG G Pro Lite má 1GB RAM. To znamená, že můžete spouštět více aplikací současně a telefon bude stále rychlý a bezproblémový.Baterie

LG G Pro Lite má 3140 mAh baterii. To znamená, že můžete telefon používat po celý den bez potřeby dobíjení. Baterie může být také rychle dobíjena pomocí technologie Quick Charge.

Závěr

LG G Pro Lite je výkonný telefon s velkou obrazovkou. Má 8MP fotoaparát, MediaTek MT6577 procesor, 1GB RAM a 3140 mAh baterii. Je to ideální telefon pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou.

Zdroje

Více informací o LG G Pro Lite naleznete na GSM aréna A Telefon Arena .

FAQ

  • Jaký je displej LG G Pro Lite? LG G Pro Lite má 5,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 960 x 540 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát LG G Pro Lite? LG G Pro Lite má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a BSI senzorem.
  • Jaký je procesor LG G Pro Lite? LG G Pro Lite je vybaven procesorem MediaTek MT6577.
  • Jaká je RAM LG G Pro Lite? LG G Pro Lite má 1GB RAM.
  • Jaká je baterie LG G Pro Lite? LG G Pro Lite má 3140 mAh baterii.