LG G Stylo - Specifikace a Funkce

LG G Stylo je moderní mobilní telefon s velkým 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s OIS a laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií o kapacitě 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a špičkovou kvalitou fotografií.

Displej

LG G Stylo je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií Corning Gorilla Glass 3.

Fotoaparát

LG G Stylo je vybaven 8MP fotoaparátem s OIS a laserovým automatickým ostřením. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií HDR. Fotoaparát je také vybaven funkcí pro nahrávání videa ve vysokém rozlišení.

LG G Stylo je výkonný a stylový smartphone, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 5,7palcový HD IPS displej, 1,2 GHz čtyřjádrový procesor a 8 GB RAM. Má také 13MP zadní fotoaparát, 5MP přední fotoaparát a 3000mAh baterii. G Stylo má také stylus pro psaní poznámek a kreslení. Díky svým výkonným specifikacím a stylovému designu je LG G Stylo skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný a stylový smartphone. Podívejte se na ipad pro a velikost obrazovky pro iphone 11 pro max Pro více informací.

Procesor

LG G Stylo je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 o frekvenci 1,2 GHz a je schopen zpracovat velké množství dat. Procesor je také vybaven technologií Adreno 306 pro grafické zpracování.RAM

LG G Stylo je vybaven 1GB RAM. To znamená, že je schopen zpracovat více úloh současně a umožňuje uživatelům spouštět aplikace a hry bez zpoždění.

Baterie

LG G Stylo je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu.

Závěr

LG G Stylo je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s OIS a laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií o kapacitě 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a špičkovou kvalitou fotografií.

Zdroje: GSM aréna , CNET , LG

FAQ

 • Q: Jak velký je displej LG G Stylo?
  A: LG G Stylo je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem.
 • Q: Jaký fotoaparát má LG G Stylo?
  A: LG G Stylo je vybaven 8MP fotoaparátem s OIS a laserovým automatickým ostřením.
 • Q: Jaký procesor má LG G Stylo?
  A: LG G Stylo je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916.
 • Q: Jakou RAM má LG G Stylo?
  A: LG G Stylo je vybaven 1GB RAM.
 • Q: Jakou baterii má LG G Stylo?
  A: LG G Stylo je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh.