LG G Vista - Specifikace a Funkce

LG G Vista je moderní chytrý telefon s velkým 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 1,5 GB RAM a baterií 3200 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dostatečnou výdrží baterie. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích LG G Vista.

Displej

LG G Vista je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Jeho velká velikost umožňuje uživatelům prohlížet webové stránky, sledovat filmy a hrát hry s vynikajícím zobrazením.

Fotoaparát

LG G Vista je vybaven 8MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením. Fotoaparát má schopnost pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií HDR pro lepší kontrast a barevnou hloubku. Fotoaparát má také schopnost pořizovat videa ve vysokém rozlišení až do 1080p.

LG G Vista je výkonný a funkcemi nabitý smartphone, který nabízí skvělou kombinaci výkonu a hodnoty. Má 5,7palcový HD displej, 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1,5GB RAM, 8GB vnitřní úložiště a slot na microSD kartu pro rozšíření úložiště. Má také 13MP zadní fotoaparát, 1,3MP přední fotoaparát a 3 200 mAh baterii. Díky svým působivým specifikacím a funkcím je LG G Vista skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný smartphone.

Další informace o nejnovějších chytrých telefonech naleznete na specifikace nexus 7 první generace a chytrá klávesnice folio vs kouzelná klávesnice .Procesor

LG G Vista je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz. Tento procesor je vybaven technologií Adreno 305 pro lepší grafický výkon a je schopen zpracovat náročné úlohy s vysokou rychlostí. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge 2.0 pro rychlé nabíjení.

RAM

LG G Vista je vybaven 1,5 GB RAM. To umožňuje uživatelům spouštět náročné aplikace a hry bez zpomalení. RAM také umožňuje uživatelům spouštět více aplikací současně bez zpomalení.

Baterie

LG G Vista je vybaven baterií 3200 mAh. Tato baterie je schopna poskytnout až 12 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge 2.0 pro rychlé nabíjení.

Závěr

LG G Vista je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 1,5 GB RAM a baterií 3200 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dostatečnou výdrží baterie.

Více informací o LG G Vista naleznete na LG.com A GSMarena.com .

FAQ

  • Jaký je displej LG G Vista? LG G Vista je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má LG G Vista? LG G Vista je vybaven 8MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením.
  • Jaký procesor má LG G Vista? LG G Vista je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz.
  • Jaká je velikost RAM LG G Vista? LG G Vista je vybaven 1,5 GB RAM.
  • Jaká je velikost baterie LG G Vista? LG G Vista je vybaven baterií 3200 mAh.